Home / Цікаво знати / Покарання за крадіжку – позбавлення волі

Покарання за крадіжку – позбавлення волі

Червоноградською місцевою прокуратурою проаналізовано стан злочинності на території Сокальського району в частині скоєння майнових злочинів. Так, в порівнянні з 2014 роком у 2015 році спостерігається тенденція до зростання кількості скоєних крадіжок та грабежів.

В той же час, за принципової позиції Червоноградської місцевої прокуратури, за результатами ефективного здійснення процесуального керівництва та підтримання державного обвинувачення в суді, вироком Сокальського районного суду визнано винними та засуджено до покарання у виді 3 років і 7 місяців позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі двох місцевих жителів за ч. 3 ст. 185 КК України (крадіжка поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або, що завдала значної шкоди потерпілому), які вчиняли на території району крадіжки поєднані з проникненням в житло.

Окрім того, за результатами проведеної Червоноградською місцевою прокуратурою координаційної наради керівників правоохоронних органів району, розроблено заходи щодо профілактики вказаної категорії злочинів та їх розкриття.    

Ярослав ГАРАСИМЧУК, заступник керівника Червоноградської місцевої прокуратури.               

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Трактора, комбайны, культиваторы

Компанія Coyot допоможе створити сад вашої мрії

Найбільш вигідно можна сьогодні купити товари ...