Home / Цікаво знати / Податок на додану вартість: нововведення з 01.01.2013 року

Податок на додану вартість: нововведення з 01.01.2013 року

В період з 01.01.2013 до 01.01.2023 р. від оподаткування ПДВ звільняються операції з постачання програмної продукції, за виключенням операцій з імпорту програмної продукції. Для цілей оподаткування ПДВ відповідно до цієї норми до програмної продукції належать: результат комп’ютерного програмування у вигляді операційної системи, системної, прикладної, розважальної та (або) навчальної комп’ютерної програм (їх компонентів), а також у вигляді інтернетсайтів та (або) онлайнсервісів; криптографічні засоби захисту інформації.

З 01.01.2013 р. змінено розміри сплати переробними підприємствами позитивної різниці між сумою податкових зобов’язань звітного (податкового) періоду та сумою податкового кредиту, визначеної у податковій декларації з ПДВ щодо діяльності з постачання продукції. Такі підприємства сплачуватимуть до спеціального фонду Державного бюджету України 40%, а на спеціальний рахунок, відкритий ними в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, – 60%.

З 2013 року операції з постачання, у тому числі операції із ввезення на митну територію України спеціалізованих транспортних засобів (автомобілі швидкої медичної допомоги) є об’єктом оподаткування ПДВ.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дії у випадку втрати закордонного паспорта – консультація Міністра юстиції України

Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за ...