Home / Цікаво знати / Не оминають жодної домівки

Не оминають жодної домівки

Відділення Жвирківського поштового зв`язку у цьому приміщенні «живе» вже давно, ще з шістдесятих років минулого століття, – як вселилися поштовики сюди, так і працюють до цього часу. Мешканці Жвирки призвичаїлися, і вже не одне покоління торує стежинку до жвирківської «пошти». Проте не скажеш, що воно старе, бо чисте, охайне, затишне. Видно, що тут господині дбають за своє місце праці. Отож і людям сюди приємно приходити. Очолює це відділення Уляна Паливода.

– Наші листоноші ходять у кожен двір жителів Жвирки і Завишня, а їх більше півтори тисячі. Ми обслуговуємо 517 пенсіонерів. А ще підприємства і організації, яких на території Жвирківскої селищної ради 165. Особливо багато кореспонденції надходить в установу ВЛ 3315/47. Найбільше наші мешканці передплачують газет «Голос з-над Бугу», «Експрес», «Високий замок». Щораз популярнішими стають видання для дітей «Смайлик», «Пізнайко», а також професійні газети і журнали.

Я побачила на полиці поруч з періодичними виданнями товари першої необхідності. Їх купують відвідувачі відділення зв`язку, а також листоноші розносять по домівках на замовлення. У Жвирці дуже багато періодики передплачує Мирон Га-расимчук, а у Завишні – Йосип Безпалько.

Сумлінно у Жвирківському відділенні зв’язку трудяться листоноші Ганна Муж, Тетяна Горна і Галина Дика, які сортують періодику, кореспонденцію, а потім розносять по домівках.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Луганщині материнська безвідповідальність могла призвести до біди, але рятувальники завжди поруч

15 листопада о 12:19 до Служби ...