Home / Цікаво знати / Не падати духом

Не падати духом

Інвалід дитинства I  групи Василь Михайлович Зорена з Борятина й не сподівався, що з тридцять п’ятим днем народження його приїдуть привітати місцевий громадський активіст Остап Сидоряк, директор Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сокальської РДА Наталія Хомин та депутат районної ради від Радикальної партії Олега Ляшка – Роман Волос. Зініціював цю зустріч пан Остап, офірувавши Василю торт, який спеціально спекли для нього працівники ТзОВ «Дукат». Чоловік був приємно здивований такою увагою, каже, що не може пригадати, коли до нього приходив хтось зі сільської ради, чи будь-хто цікавився, як живе. Думав, що про нього усі забули. Борятинець розповів про своє життя. Він проживає з батьками. За станом здоров’я не може вільно пересуватися, це робить, опираючись на візок-ходулі. Його світ – це подвір’я. Василю Зорені бракує лише спілкування. Тож не будьмо байдужими і не забуваймо про тих, хто живе поруч з нами.

Наостанок пан Остап побажав Василеві, щоб він не падав духом, і сподівався, що прийдуть до влади керівники, які дбатимуть про таких, як він.

Любов ЗАБЛОЦЬКА.

Фото автора.

На фото: депутат районної ради Роман Волос, директор ЦСССДМ Наталія Хомин, громадський активіст Остап Сидоряк і житель с. Борятин Василь Зорена.

 

              

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...