Home / Цікаво знати / Невтомні трудівниці-шахтарочки!

Невтомні трудівниці-шахтарочки!

На вугільних підприємствах ДП "Львіввугілля" працює три з половиною тисячі жінок, які пов'язали свою долю з вугіллям. Хоча і небезпідставно вважають, що гірниче ремесло – справа виключно чоловіча, проте і на сучасному вугільному підприємстві сьогодні не можна обійтися без жінок-трудівниць.

На кожній шахті нашого держпідприємства є пункт телефонного зв'язку. Зателефонувавши на комутатор шахти "Лісова" ДП "Львіввугілля", ви почуєте впевнений голос телефоністки Ольги Манькут, що неодмінно з'єднає вас з потрібним фахівцем. А про те, щоб усе устаткування працювало на "відмінно", турбується поверхневий електрослюсар з ремонту устаткування Галина Ремізовська.

Вони перебувають в тилу вугільного фронту. Але кожна тонна твердого палива, видобута шахтою "Межирічанська" ДП "Львіввугілля", несе тепло їхніх рук і доброту сердець.  Наталія Гринчишин і Тамара Ворошик працюють на клітьовому підйомі. Ніби й непомітна професія в кожної з них, але ці чарівні жінки вважають її головною. Тому так швидко до робітниць прийшли визнання і шана. А в день жіночого свята шахтарі побажаюли їм щасливої долі і сонячної весни.

На техкомплексі шахти "Степова" злагоджено працюють в одну зміну бункерувальник Наталія Максимук, оператор пульта керування Галина Лешик, поверхневий гірник Наталія Вергун, машиніст конвеєра Іванна Катаєва, поверхневий гірник Світлана Шемберко. Попри важку працю в непростих умовах, ці жінки у доброму гуморі,  завжди знаходять слова підтримки одна для одної та є справжніми берегинями своїх родин.

– У нашій їдальні вас зустрінуть з усмішкою, а скуштувавши наших страв, ви й самі почнете усміхатися, – напівжартома-напівсерйозно говорять гірники шахти "Зарічна".

І справді,  приміщення шахтної їдальні – дуже ошатне та затишне, з кухні линуть чудові аромати, гірники із задоволенням обідають.  Завідувач Людмила Луцик згадала, скільки зусиль доклала адміністрація підприємства, щоб відновити роботу їдальні сім років тому. І з того часу дружний колектив їдальні працює з душею, забезпечуючи гірників "Зарічної" смачною гарячою їжею, адже майже усі працівниці – шахтарські дружини.

 

На фото: зліва – Галина РЕМІЗОВСЬКА і Ольга МАНЬКУТ; в центрі – Наталія ГРИНИШИН і Тамара ВОРОШИК;  вгорі – Наталія МАКСИМЧУК, Галина ЛЕШИК, Наталія ВЕРГУН, Іванна КАТАЄВА, Світлана ШЕМБЕРКО; внизу – (зліва направо) шеф-кухар Мирослава ДАЦКО, касир Галина ВАЩИШИН, кухар Ганна ТЕРЕХ та завідувач  Людмила ЛУЦИК.

Марія ЛУЦЕНКО.

Фото Тараса Ткача.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Основні етапи додрукарської дизайнерської підготовки поліграфічної продукції

Будь-яке поліграфічне виробництво передбачає етап додрукарської ...