Home / Цікаво знати / Нова форма звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

Нова форма звітності щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

З 1 серпня 2011 року Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду від 8 жовтня 2010 року №222, доповнено додатком № 7, у якому наведено нову форму звітності  Звіт про настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання.

Починаючи з 1 вересня 2011 року, у разі настання нещасного випадку на виробництві чи професійного захворювання  якщо це стосується застрахованої особи, у тому числі фізичної особи, яка обрала спрощену систему оподаткування, або члена сім’ї, який бере участь у провадженні підприємницької діяльності  страхувальники обов’язково подають звіт за формою додатка № 7 протягом двох робочих днів після настання страхового випадку.

Зауважимо, що стосовно нещасного випадку Звіт у зазначений строк подається незалежно від того, було на цей момент вже оформлено акт про нещасний випадок (наприклад, за формою Н1 "Акт про нещасний випадок, пов’язаний з виробництвом") чи ні. Тобто строк подання Звіту відлічується від моменту настання нещасного випадку, а не від дати оформлення акта.

А ось у випадку професійного захворювання Звіт подається протягом двох робочих днів після складання акта за формою П4 "Акт розслідування хронологічного професійного захворювання".

При цьому самі акти про нещасний випадок на виробництві чи професійне захворювання до органів Пенсійного фонду не подаються.

У Звіті про настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання зазначається розрахунковий період за останні шість місяців, що передують місяцю, в якому стався нещасний випадок на виробництві чи професійного захворювання.

Звіт може містити декілька окремих таблиць, у разі якщо на підприємстві стався страховий випадок із кількома особами.

За більш детальною інформацією щодо подання звіту за формою додатку № 7 Ви можете звернутися у відділ персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж управління Пенсійного фонду України у Сокальському районі за адресою: м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 11, або тел. 73072, або 73085.

Наталія МИГАЛЬ,
начальник відділу персоніфікованого обліку, інформаційних систем та мереж.     

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Понад 350 учасників виборювали першість у змаганнях на базі прикордонного підрозділу

Напередодні Дня захисника України прикордонники разом ...