Home / Цікаво знати / Про головне – співпрацю

Про головне – співпрацю

Сокальський район відвідала делегація з сусідньої Республіки Польща. У її складі були староста Тамошівського повіту Ян Ковальчик, директор департаменту економічного розвитку та промоції Йозеф Марініч та комендант, страж пожарний в Томашові Станіслав Келєх. Це було знайомство наших польських сусідів із головою Сокальської районної ради Миколою Паськом та заступником голови районної ради Василем Бойком.

Під час зустрічі йшла мова про співпрацю між органами місцевого самоврядування двох країн-сусідів, щодо підготовки та написання спільних проектів із залученням коштів Євросоюзу, які планується реалізувати у 2016-ому. Також говорили про співпрацю в галузі культури, обміну делегаціями, напрацювання підписання угод про співробітництво між гмінами Томашівського повіту і окремими місцевими радами Сокальщини.

Польська делегація також оглянула пожежну машину, яку Сокальський район отримав у 2012 році в рамках реалізації міжнародного проекту «Підвищення ефективності транскордонної системи реагування на екологічні ризики Томашів Любельський – Жовква – Сокаль». Вартість автомобіля – 1 млн. 800 тис. грн., з яких 180 тис. грн. – кошти з районного бюджету. Решту суми виділив Європейський Союз. До речі, у 2015 році ця нова машина понад 40 разів була задіяна під час ліквідації пожеж в Сокальському районі, що становить третину всіх викликів.

Наш кор.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники не дозволили вивезти 14-річну дитину закордон за підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Тиса» прикордонники ...