Home / Цікаво знати / Про пільги для багатодітних родин

Про пільги для багатодітних родин

Відділ у справах молоді та спорту РДА видає посвідчення батькам та дітям з багатодітних сімей, які підтверджують їхній статус. Станом на 14 лютого, його отримали 961 батьків та 2158 дітей. На підставі цих документів багатодітні родини мають право на 50-відсоткову знижку при оплаті за всі види комунальних послуг; безоплатне одержання ліків за рецептами лікарів; щорічне медичне обслуговування; першочергове обслуговування в лікувальнопрофілактичних закладах, аптеках та госпіталізацію; безоплатний проїзд усіма видами міського пасажирського транспорту (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування в сільській місцевості, а також залізничним і водним транспортом приміського сполучення та автобусами приміських і міжміських маршрутів, у тому числі внутрірайонних, внутрі та міжобласних незалежно від відстані та місця проживання; безоплатне одержання послуг з оздоровлення та відпочинку;

З 1 січня 2012 року набрала чинності норма (відповідно до абзацу 11 статті 1 Закону України «Про охорону дитинства») щодо включення до складу багатодітної сім’ї дітей, які навчаються за денною формою навчання у загальноосвітніх, професійнотехнічних та вищих навчальних закладах, до закінчення навчальних закладів, але не довше, ніж до досягнення 23 років.

Аби отримати посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї, один з батьків має звернутися у відділ у справах молоді та спорту РДА. При собі мати такі документи: заяву, довідку з місця навчання дитини (якщо вона старша 18 років); довідку про склад сім’ї; ксерокопію та оригінали паспортів обох батьків та ідентифікаційні коди; ксерокопію свідоцтв про народження дітей; ксерокопію паспорта дитини, що виповнилось 18 років; одне фото розміром 3х4 см обох батьків та дітей від 6 років і старше. (Паспорти і свідоцтва про народження дітей мати з собою в оригіналі).

Усі наболілі питання можна з“ясувати щопонеділка та щосереди у головного спеціаліста відділу у справах молоді та спорту РДА під час прийому громадян за адресою: м. Сокаль, вул. Стуса, 4 (стадіон «Сокіл») з 10.00 год. до 17.00 год.

Ольга СКРЕБУХА, головний спеціаліст відділу у справах молоді та спорту РДА.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

готель Едем

Готелі Львова

Львів – місто, яке не втрачає ...