Home / Цікаво знати / Про пільги учасникам бойових дій

Про пільги учасникам бойових дій

У зв’язку зі змінами, внесеними до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» з 1 січня 2013 року учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-45 рр., яким виповнилося 85 і більше років, надаються пільги, передбачені ст. 13 цього Закону, як для інвалідів війни I групи; інвалідам війни II і III груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-45 рр., яким виповнилося 85 і більше років, надаються пільги, передбачені цією статтею, як для інвалідів війни I групи.

У зв’язку зі змінами, внесеними до постанови Кабінету Міністрів України від 12. 05. 1994 №302 «Про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни», затверджено бланквкладку до посвідчення учасника бойових дій, інваліда війни IIIII груп з числа учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 194145 рр., яким виповнилося 85 і більше років. Вона повинна бути вклеєна на внутрішній стороні посвідчення.

Для отримання цієї вкладки просимо звертатися в управління соціального захисту населення Сокальської райдержадміністрації, у кабінет №3, з такими документами: довідкою про склад сім’ї (розгорнута форма), копією паспорта, копією ідентифікаційного коду, посвідченням учасника бойових дій або інваліда війни (оригінал).

100відсоткову знижку на житловокомунальні послуги надаватимуть після отримання вищевказаної вкладки.

За додатковою інформацією просимо звертатися за адресою:

м. Сокаль, вул. Героїв УПА, 11, або за тел. 72066.

Надія БОКАЛО, начальник відділу персоніфікованого обліку та пільг управління соціального захисту населення Сокальської РДА.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Крадіжки з автомобілів: злочини, які простіше попередити

Поліція вживає заходи для встановлення осіб ...