Home / Цікаво знати / Про призов громадян на строкову військову службу

Про призов громадян на строкову військову службу

1. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» та Указу Президента України від 1.05.2014 року №447/2014 «Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас військово-служ-бовців у 2014 році» з 5 травня по 31 липня 2014 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Сокальсько-Червоноградського ОРВК для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни 1996 року народження, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народились у 1989-1995 рр., у яких закінчилась відстрочка від призову, або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин.

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути на призовну дільницю за адресою: м. Сокаль, вул. Семенюка, 2 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. Громадяни, які не отримали особистих повісток для призову на строкову військову службу, зобов'язані прибути до Сокальсько-Червоно-градського об'єднаного районного військового комісаріату 10 червня 2014 року, та мати при собі документи, які за-свідчують особу.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову вій-ськову службу і які постійно або тимчасово перебувають на терито-рії Сокальського району, міст Червонограда, Соснівки та смт. Гірник, зобо-в'язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з'явитися у районний військовий комісаріат для проходження при-зовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов'язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов'язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з'являються за повісткою до військового комісаріату, несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

Микола ЛИСАК, військовий комісар Сокальсько-Червоноградського об'єднаного районного військового комісаріату, підполковник.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Луганщині материнська безвідповідальність могла призвести до біди, але рятувальники завжди поруч

15 листопада о 12:19 до Служби ...