Home / Цікаво знати / Щодо ситуації, яка склалася навколо здійснення пасажирських перевезень в Сокальському районі

Щодо ситуації, яка склалася навколо здійснення пасажирських перевезень в Сокальському районі

ПП «Львівське автотранспортне підприємство» згідно з договором з Львівською обласною державною адміністрацією обслуговувало шістнадцять маршрутів у Сокальському районі.

Згідно з реорганізацією підприємство влилося в інше підприємство – ТзОВ «Фіакр-Львів». Відповідно до чинного законодавства ми зверталися неодноразово в Львівську державну адміністрації з відповідним пакетом документів для переоформлення договорів на перевезення.
Однак на наші звернення адміністрація не надала жодної відповіді та жодним чином не відреагувала.

Одразу ж після цього конкуруючий перевізник разом з окремими посадовцями Сокальської РДА звернулися зі скаргою на наше підприємство до депутата Верховної Ради від Партії регіонів Петра Писарчука. Після чого почався тиск на наше підприємство і розпочалися перевірки працівниками міліції, ДАІ, транспортної інспекції, прокуратури та інших служб.

Заради уникнення ситуації з відсутністю автобусів та забезпечення мешканців району автобусним сполученням Сокальська філія ТзОВ «Фіакр-Львів» звернулася в Сокальську державну адміністрацію з проханням погодити надання тимчасових дозволів, що входить в їх компетенцію. Незважаючи на те, що Сокальська філія ТзОВ «Фіакр-Львів» має понад 25 автобусів, які забезпечили б виконання перевезень в повному обсязі, тимчасові дозволи фактично за один день були надані декільком перевізникам, наближеним до адміністрації, в тому числі і тому перевізнику, який постійно обдзвонював всі можливі інстанції зі скаргами на наше підприємство, причому деякі з тих перевізників мають по 23 автобуси, та взагалі не мають відповідної бази. Як наслідок, автобуси Сокальської філії ТзОВ «Фіакр-Львів» стоять у гаражі повністю готові до виїзду, а тимчасові дозволи роздані іншим перевізникам, які здійснюють перевезення без відповідних ліцензійних карток, огляду лікаря, їздять хаотично, не за графіком, безпідставно завищують тарифи на проїзд. Люди не можуть бути певні чи приїде маршрутка, чи ні. На маршрутах постійні зриви, хоча голова Сокальської райдержадміністрації на радіо «Сокаль» 28.02.2012 року авторитетно заявив, що наступного дня всі маршрути будуть закриті. Проте наступного дня в багатьох селах люди так і не змогли доїхати до райцентру. Що найбільше у цій ситуації страшить, так це те, що автотранспортні засоби, які і так з великими перебоями перевозять людей, зовсім не пристосовані до цих перевезень. Зафіксовані факти, коли на ходу в автобусах відлітали колеса, відкривались двері. Хто понесе відповідальність за такий стан, хто забезпечить безпечне перевезення жителів району? Керівництво РДА намагається всю вину в цій ситуації перекласти, причому зовсім безпідставно, на нас. Хоча ст. 16 Закону України «Про місцеві адміністрації» твердить, що райдержадміністрація має право контролю за додержанням правил транспортного обслуговування.

Тому вся відповідальність за ситуацію, яка склалася з перевезеннями в районі, лежить саме на керівництві райдержадміністрації. За будь-який нещасний випадок будуть відповідати саме ці посадовці, яка довели до такого колапсу з перевезеннями в районі.

Тому не потрібно вводити в оману жителів району безпідставними та наклепницькими твердженнями на нашу адресу. Треба бути сильним, щоб визнати свої невдачі та помилки і робити висновки. Бо буде дуже прикро, коли висновок та свій вердикт вашій діяльності зробить і так доведений до відчаю, терплячий український народ.

І нехай голова Сокальської райдержадміністрації подивиться у вічі тим, хто залишився без роботи і можливості прогодувати свою сім’ю, а це до п’ятдесяти працівників, знищеного керівниками Сокальської РДА підприємства, заради своїх вузькопартійних, політичних інтересів.
Враховуючи те, що незабаром вибори, то цілком стає зрозумілим, що посадовці думають насамперед про свої політичні інтереси, і ведуть активну підготовку до виборів, які наближаються. А транспорт завжди слугує непоганим і дуже дієвим рупором для агітації. І не здивує нас той факт, коли на маршрутках з’являться агітаційні листівки та плакати за Партію регіонів.

І що саме основне і притаманне діючій владі – вибірковість та поблажливість до одних, і тиск та не сприйняття інших, інакомислячих.

Ігор СИДОР, директор Сокальської філії ТзОВ «Фіакр-Львів».

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

готель Едем

Готелі Львова

Львів – місто, яке не втрачає ...