Home / Цікаво знати / Про стан пожеж в екосистемах

Про стан пожеж в екосистемах

Під час інформаційної та роз'яснювальної роботи співробітники Служби порятунку організували інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями м. Белз. 

В ході заходу рятувальники нагадали населенню основні вимоги щодо виконання правил пожежної безпеки під час весняно-літнього пожежонебезпечного періоду, ознайомили мешканців з районною та обласною статистикою щодо стану з пожежами в екосистемах і нагадали основні вимоги щодо виконання та дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Наприкінці зустрічей вручали тематичні пам'ятки та інформаційні листівки щодо дотримання правил безпеки та недопущення спалювання сухої трави. Загалом в ході відпрацювання було охоплено 80 домогосподарств та проведено роз'яснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки за місцем проживання з майже 110 жителями. 

Завдяки профілактичній та інформаційно-роз'яснювальній роботі ми зможемо донести до свідомості кожного громадянина важливість і необхідність дотримання правил пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, тим самим попередивши можливі трагедії у цей весняно-літній період 2016 року. 

Олег ТИМЧАК, начальник Сокальського РС ГУ ДСНС України у Львівській області, підполковник служби цивільного захисту.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Клініка для всієї родини – «Сімейний Доктор»

Для того щоб сім’я завжди була ...