Home / Цікаво знати / Про екологічний податок

Про екологічний податок

З 01.01.2013 року з терміна «розміщення відходів» виключено таке поняття, як тимчасове розміщення відходів до утилізації чи видалення, що попереджує можливість виникнення подвійного оподаткування. Платниками екологічного податку будуть суб’єкти господарювання, які здійснюють постійне (остаточне) розміщення або захоронення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах, на використання яких отримано дозвіл спеціально уповноваженого центрального органу виконавчої влади у поводженні з відходами.

Із кола платників екологічного податку виключено суб’єктів господарювання, які здійснюють розміщення окремих видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об’єктах) суб’єктів господарювання.

Потрібно звернути увагу платників податків, що у 2013 році ставки екологічного податку становлять 75% від ставок, передбачених статтями 243246 Податкового кодексу України. У 2012 році їх розмір становив 50% від встановлених Податковим кодексом України ставок.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Як правильно вибрати якісну косметику?

Проблема нерівного тону шкіри досить актуальна ...