Home / Цікаво знати / Одні – реєструвалися, інші – припинили діяльність….

Одні – реєструвалися, інші – припинили діяльність….

За перше півріччя цього року в районі зареєструвалось 93 фізичних осібпідприємців та 22 юридичних осіб. Протягом вказаного періоду здійснено зміну відомостей щодо 420 юридичних осіб та 1068 фізичних осібпідприємців. Згідно зі статею 14 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» 129 юридичних осіб подало відповідну звітність державному реєстратору.

Зокрема, за звітний період в м. Великі Мости зареєстровано ТзОВ «Галвей», основним видом діяльності якого є неспеціалізована оптова торгівля (керівник – Ольга Хмурик) та ТзОВ «Укрдружба народів» (керівник Олена Мостенська), основний напрямок – діяльність ресторанів та надання послуг мобільного харчування (підприємство із залученням іноземного інвестора – Вірменія).

У Белзі створено підприємство споживчої кооперації «Забузьке» Белзького споживчого товариства, яке буде займатись торгівлею, керівником призначено Галину Пеклич. ПСК «Тартаківське» Тартакіського СТ створено в с. Тартаків, його основним видом діяльності також буде торгівля, керівник Василь Жуков. З 12 березня Марія Харчук керує ПСК «Скоморохи» Сокальського СТ (роздрібна торгівля). Виробництвом електроенергії в районі займатиметься новостворене ТзОВ «Еко оптіма Сокаль», керівник – Максим Козицький. Також створено шляхом реорганізації Державну податкову інспекцію у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби, яку й надалі очолює Андрій Турколяк. Створив та зареєстрував фермерське господарство «Агрооснова» Назарій Шайнога.

На території району започаткували свою діяльність і громадські організації, зокрема, футбольноспортивні клуби «Тартаків», «Смиків», «Добрячин», «Діброва», «Перетоки», спортивні клуби «Жвирківський козак», «Перв`ятичі». В Сокалі зареєстровано Сокальську районну громадську організацію «Патріот плюс» – керівником якої є Ярослав Возняк. Сокальську районну організацію «Союз Чорнобиль Сокальщини» зареєстровано в с. Бояничі, її очолює Зіновій Хома. Благодійну організацію «Фонд розвитку громад «Єдиний порив» зареєстровано в с. Реклинець, керівник – Борис Ярмола; Сокальську районну громадську організацію «Асоціація депутатів Сокальщини», яку очолює Микола Поліщук.

Згідно з Регламентом передачі Міністерством юстиції та його територіальними органами державним реєстраторам даних про юридичних осіб в районі зареєстровано первинні профспілкові організації: ветеринарної медицини Сокальського району, управління державної казначейської служби України у Сокальському районі Львівської області та Державної податкової інспекції у Сокальському районі Львівської області Державної податкової служби.

Водночас з 1 січня по 30 червня ц. р. припинили свою діяльність 91 юридична особа та один госпрозрахунковий підрозділ. Така чисельність ліквідації пояснюється введенням в дію Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців» щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб`єктів господарювання». Вказаним Законом передбачена спрощена процедура припинення за рішенням суду. В зв`язку з введенням цього нормативного документа буде зменшено кількість фіктивних та непрацюючих підприємств у районі. Також скасувало підприємницьку діяльність 152 фізичних осібпідприємців.

Наполегливо звертаюсь до всіх суб`єктів господарювання району, що у зв`язку з переходом на європейську Класифікацію видів економічної діяльності, відповідно до затвердженого Держспоживстандартом наказу від 11 жовтня 2010 року № 457 із змінами від 29 листопада 2010 року № 530 національного класифікатора України ДК 009:2010 «Класифікація видів економічної діяльності» (КВЕД), повністю відповідає європейській Класифікації видів економічної діяльності набув чинності з 1 січня 2012 року. З цього моменту державнa статистичнa інформація здійснюється органами державної статистики за новою КВЕД.

З огляду на те, що КВЕД використовується для представлення та аналізу статистичної, фінансової, митної, податкової, банківської та іншої економічної інформації, у період з 1 січня до 31 грудня 2012 року проводяться заходи щодо переходу органів державної статистики та інших органів державної влади, які є користувачами Класифікації, на нову КВЕД (ДК 009: 2010).

Подавати документи на зміну КВЕДів державному реєстратору можна протягом усього 2012 року за адресою: 80000, м. Сокаль, вул. Тартаківська, 7 (телефон 72055).

Марія РЕБРИНА, державний реєстратор.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники не дозволили вивезти 14-річну дитину закордон за підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Тиса» прикордонники ...