Home / Цікаво знати / Особливості облаштування спальні: куди правильно поставити ліжко

Особливості облаштування спальні: куди правильно поставити ліжко

Розташування спального місця в приміщення впливає на якість відпочинку і сприйняття інтер’єру. До цього питання потрібно підійти з особливою відповідальністю. Перш за все потрібно вибрати відповідну модель вироби, що відповідає всім вимогам. Вони в широкому асортименті представлені в ГМ «Шостий елемент». Тому купити спальню в Одесі не важко. Після здійснення покупки можна приступати до вибору підходящого місця для придбаних меблів.

Варіанти розміщення ліжка

Існує кілька варіантів облаштування спальної кімнати. Залежно від того, де буде розміщена головна конструкція, призначена для відпочинку, ефект буде різна:

  • Біля однієї зі стін. Даний варіант розташування конструкції вважається одним з найбільш вдалих.
  • Узголів’ям до вікна. Якщо стіни за головою не виявиться, людина не буде відчувати себе захищеним. При облаштуванні приміщення таким чином вкрай важливо подбати про наявність максимально щільних гардин, віконниць або ролетів.
  • По центру. Чи не найкращий варіант. Відсутність поблизу стін позбавляє відчуття опори і захисту.
  • У напрямку до дверей. В цьому випадку слід подбати про наявність ширми або легкої перегородки, висота якої повинна виявитися більше, ніж саме спальне місце.

Основні принципи облаштування

Способів облаштування спальні існує безліч. Перш за все при цьому потрібно визначитися з формою приміщення і його площею. Варто відзначити, що категоричних правил не існує. Багато в чому тут слід спиратися на особисті переваги, але є принципи, яких слід дотримуватися:

  • Ніша. Ідеальних варіант розташування конструкції при наявності алькова або ніші. За рахунок цього створиться затишок і з’явиться відчуття безпеки.
  • Пряма. Не варто ставити меблі на одній прямій з вікном і дверима. Перш за все це місце сильно продувається, а відкрита кватирка може стати причиною хвороби. Крім того, при вході в приміщення відразу видно найпотаємніше в будинку місце – ліжко.
  • Вікно. Впритул до віконного отвору ставити не так. Обумовлено це тим, що до вікна повинен бути підхід.

Додаткові рекомендації

Ліжко повинна стояти на правильному місці, але крім цього потрібно враховувати і додаткові нюанси:

  • не можна над конструкцією розміщувати важкі предмети (люстри, полки, картини), які можуть впасти і стати причиною серйозних травм;
  • телевізор ставлять на досить далеко від ліжка;
  • незайвим буде передбачити додаткове джерело світла, встановлений на тумбочці або зафіксований на стіні.

Дотримуючись всі ці рекомендації, кожен зможе облаштувати кімнату, призначену для нічного відпочинку таким чином, щоб в ній була створена ідеальна атмосфера, яка сприяє розслабленню і відновленню сил.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

56% опитаних учасників «Нового обличчя кордону» підтримують ідею рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

Такі дані озвучені за результатами соціологічного ...