Home / Цікаво знати / Великодні яйця в стилі декупаж

Великодні яйця в стилі декупаж

Доброго дня, шановна редакціє! По професії я науковий співробітник, зараз перебуваю в декретній відпустці. У вільний час займаюся рукоділлям. Кілька років тому відкрила для себе мистецтво декупажу. Починала від найпростішого – декорувала кухонні дощечки, порожні банки з-під кави, пляшки з-під вина, будиночки для чайних пакетів, прикрашала шкатулки власними фото. В декоруванні предметів подобається поєднувати різні види декупажу. Ідеї черпаю з мережі Інтернет, але обов'язково вношу щось своє.

Напередодні Великодніх свят хочу поділитися з читачами швидким, простим та оригінальним способом задекорувати яйця до святкового столу. Для цього нам потрібно: зварені на круто сухі (бажано білі) яйця, трьохшарові (можуть бути і одношарові) серветки з малюн-ками, сирий яєчний білок та пензлик для нанесення білка. Малюнки на серветках не обов'язково повинні бути великодньої тематики, гарно виглядають квіти, фрукти і навіть музичні інструменти. Серветки краще обирати білого кольору, а малюнки – невеликого розміру, щоб рівно, без складок, лягли на поверхню яйця. 

Спочатку виріжте картинки з серветок. Не обов'язково робити це дуже рівно, можна залишати невеликі білі краї так як вони все одно будуть непомітними на яйці. Відокремте верхній шар серветки з малюнком, інші два вам не знадобляться. Змастіть поверхню яйця яєчним білком. Обережно розгладжуючи складки, приклейте вирізаний малюнок або візерунок. Зверху нанесіть ще один шар білка. Дайте просохнути. 

Такі яйця виходять не лише гарними на вигляд, а й безпечними для здоров'я, їх можна давати навіть малюкам.

Наталія СОКОЛОВСЬКА, жителька м. Сокаль.    

       

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Клініка для всієї родини – «Сімейний Доктор»

Для того щоб сім’я завжди була ...