Home / Цікаво знати / Планування сім’ї – надійний спосіб збереження та покращення здоров’я жінок та дітей

Планування сім’ї – надійний спосіб збереження та покращення здоров’я жінок та дітей

Відповідальність за це лягає на обох майбутніх батьків, передбачає оволодіння знаннями про те, з якого віку можна народжувати дітей, скільки їх мати, яких інтервалів дотримуватись між пологами, а головне – практикувати здорову стосовно до себе та майбутніх поколінь поведінку.

Дуже важливо знати методи запобігання небажаної вагітності. Це допоможе уникнути аборту – шкідливої та небезпечної для здоров’я жінки операції. Всесвітня організація охорони здоров’я, формуючи завдання на XXI сторіччя, особливу увагу приділяє підтримці здоров’я молоді, кращій підготовці до виконання своїх обов’язків.

Молодь має оволодіти найкращими життєвими навичками, використовувати їх в подальшому для підтримки свого здоров’я, відтворення здорового покоління. Для досягнення цього молода людина повинна знати основи здорового способу життя, опанувати культуру планування сім’ї, статевих відносин. Частота вагітності у дівчатокпідлітків повинна знизитися до мінімуму. Щоб донести ці знання до людей, наші лікарі регулярно читають лекції для підлітків у школах на тему «Репродуктивне здоров’я», а також проводять семінари з вагітними, породіллями про планування сім’ї.

Анна КОКОЦЬКА, акушер-гінеколог жіночої консультації.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

340 кг м’яса мали намір незаконно перемістити до РФ

В ході реалізації інформації наданої офіцерами ...