Home / Цікаво знати / Підписали угоду про партнерство

Підписали угоду про партнерство

Нещодавно представники Грубешівського повіту (Польща) і Сокальського району (Україна) підписали п`ятисторонню угоду про партнерство. Думками поділилися:

Лєшек ЧЕРВОНКА,
віце-староста Грубешівського повіту:

– Ми тільки що підписали угоду про спільну реалізацію проекту побудови дороги у місцевостях Грубешів, Мільче, Долгобичів, а також Угринів. Це вже другий проект, який ми написали разом з Сокальським районом, перший був по екології, охороні навколишнього середовища. Хочу подякувати голові Сокальської районної ради Ігорю Дацюку, Хоробрівському сільському голові Володимиру Саві за бажання до співпраці. Українська сторона здобуде ще більший досвід у написанні таких міжнародних проектів, актуальних у Європейському Союзі, бо власне Українську державу ми не бачимо поза унією.

Ігор ДАЦЮК,
голова Сокальської районної ради:

– Ми перемогли у спільному польсько-українському проекті, лідером якого є Грубешівський повіт, результатом має бути побудова асфальтної дороги у селі Угринів. Це 620 метрів асфальтного покриття з тротуаром, викладеним бруківкою. Ми взяли участь у написанні проектів Україна-Польща-Білорусь. Це вже третій реалізований інфраструктурний проект, який разом з нашими друзями з Польщі виграли.

І наступного року в Угринові по вул. Зеленій має бути дорога.

Володимир САВА,
Хоробрівський сільський голова:

– Сьогодні підписано чергову угоду про партнерство. Спочатку була двостороння – між гміною Долгобичів і Хоробрівською сільською радою. А сьогодні – це вже п`ятистороннє партнерство: Сокальський район, Грубешівський повіт, Хоробрівська сільська рада і гміни Долгобичів і Мірче. Після підписання, розпочнеться робота з підготовки до реалізації цього проекту. Для нас вже буде легше, адже маємо за плечима певний досвід. Нині реалізовуємо перший проект – це екологічний напрямок, а другий – капітальний ремонт дороги по вул. Зеленій в Угринові. Дякую Сокальській районній раді, яка нас не лише морально підтримує, а й надає правничу допомогу. Вірю, що ми всі спільно, з Божою поміччю, ці проекти реалізуємо. Попередній проект був пов'язаний з створенням на території району меблевої фабрики, як б перебувала у спільній власності. Фабрика має надати роботу на початковому етапі понад сотні працівникам, виготовляти , столи, крісла. З часом виробництво планується розшири. Даний проект наразі в стадії підготовлення документації.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Турка мідна Троянди кохання

Свіжа кава в турці – що може бути краще: як підібрати джезву для домашнього користування

Традиційний і найпоширеніший посуд для приготування ...