Home / Цікаво знати / Поліцейські групи реагування

Поліцейські групи реагування

12 лютого в Сокальському відділенні поліції відбулась презентація груп реагування. Основне їх завдання – швидко доїхати до місця події, щоб допомогти людям. 

У Сокальське відділення поліції на презентацію нового проекту прийшли очільники міста, району, поліціянти.

У блоці патрульної поліції створили чотири групи реагування, до складу яких увійшли 44 правоохоронці. Роботу організували у чотири зміни групами по 11 осіб, у кожній зміні є начальник сектору групи реагування патрульної поліції. Групи працюватимуть по 12 годин, після зміни – дві доби відпочинку. Для забезпечення негайного виїзду на місце повідомлення громадян відділення поліції отримало чотири автомобілі. 

Як зазначив начальник Сокальського відділення поліції Володимир Яріш, зараз іде реформування правоохоронних органів. Тепер основний акцент – спілкування з людьми. Більше часу працівники поліції мають приділяти громадянам, вирішенню їхніх питань, проблем, а не сидінню в кабінетах. Працівники поліції, які входять у склад груп реагування, відтепер орієнтовані на миттєве реагування на повідомлення громадян про скоєні злочини, а також на їх попередження. Відтепер правоохоронці груп реагування виїжджатимуть на усі виклики, які надходять від людей на лінію 102. Поліцейські матимуть наступні обов’язки: затримання злочинців, з’ясування і допит свідків, охорона місця події до прибуття основної слідчо-оперативної групи. У їх розпорядженні будуть засоби особистого захисту, активної оборони (газові балончики, кийки) та вогнепальна зброя.

Голова Сокальської районної ради Микола Пасько зазначив, що з проблемами роботи поліції обізнаний, одна з найголовніших – забезпечення пальним патрульних автомобілів. Бо якими б не були патрульні, якщо машина не зможе поїхати, то вся робота зведеться нанівець. Ця проблема універсальна для усіх районів, її треба вирішувати на рівні міністерства.

– Наразі в районі є кошти від перевиконання бюджету минулого року, тому, якщо групи швидкого реагування зарекомендують себе серед громади з позитивної сторони, люди побачать результат, то, можливо, районна влада допоможе з придбанням палива для виїзду на виклики службових автомобілів. Від вашої культури спілкування, бажання допомогти залежатиме авторитет поліції. Розумію, як нелегко вам буде вчасно доїхати на виклик по знищених дорогах, де яма на ямі. Але в цьому році в бюджеті району передбачено чотири мільйони гривень на ремонт доріг, тому позитивні зрушення будуть. Бажаю вам успіху у розпочатій роботі, – підсумував М. Пасько.

Сокальський міський голова Вадим Кондратюк задекларував, що керівництво міської ради і депутатський корпус будуть повністю сприяти патрульній поліції у здійсненні службових обов’язків, поінформував, що найближчим часом придбають сервер, який дозволить збільшити тривалість відеозапису з камер відеоспостереження в Сокалі, а також, по можливості, встановлять нові відеокамери.

Від імені голови Сокальської райдержадміністрації правоохоронців привітав завідувач сектора взаємодії з правоохоронними органами, мобілізаційної, оборонної роботи та запобігання і виявлення корупції Сокальської РДА Остап Величко, побажавши бути їм чесними, працювати на благо людей, а найвища оцінка роботи – авторитет серед людей. 

Депутат обласної ради Сергій Касян теж приєднався до вітань і зазначив, що мешканці Сокальщини чекають від правоохоронців позитивних змін. Він навів приклад дієвої роботи нової поліції, коли, несучи службу в зоні АТО, перевозив поранених бійців у Дніпропетровський військовий госпіталь. Оскільки там був вперше, дороги до госпіталю не знав, і порушив Правила дорожнього руху. До них під’їхав поліцейський, дізнавшись ситуацію, не оштрафував за порушення Правил дорожнього руху, не склав протокол, а повівся полюдськи – супроводив весь екіпаж з пораненими до госпіталю. С. Касян побажав усім працівникам груп реагування бути такими ж людяними, щоб їх поважали.

Після теплих слів та інструктажу перша зміна правоохоронців вирушила на чергування. Мабуть, чимало громадян уже побачили на дорогах нові автомобілі з маячками. Хочеться вірити, що ця реформа буде на користь людям і поліція швидко завоює авторитет.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Луганщині материнська безвідповідальність могла призвести до біди, але рятувальники завжди поруч

15 листопада о 12:19 до Служби ...