Home / Цікаво знати / Правила вступу до Національної академії СБ України змінено

Правила вступу до Національної академії СБ України змінено

Основні зміни полягають у такому:

Прийом заяв і звернень громадян України щодо вступу на навчання курсантам академії здійснюється за їх місцем проживання (навчання) підрозділами кадрового забезпечення органів Служби безпеки України (відділ кадрів УСБУ у Львівській області тел: (0322) 2588322).

До участі в конкурсі для зарахування на перший курс Національної академії за програмою підготовки офіцерів допускаються особи, які відповідають вимогам проходження військової служби і професійного добору співробітника Служби безпеки України. Вік кандидатів на навчання від 17 до 21 року (17 років обов’язково повинно виповнитися в рік зарахування на навчання). Для військовослужбовців і військовозобов’язаних – віком 18-23 роки, які не мають офіцерських звань.

Громадяни України, які скеровані органами Служби безпеки України й прибули до академії для участі в конкурсному відборі для зарахування на навчання курсантами, проходять у навчальному закладі обов’язкові медичний огляд, психологічне обстеження, оцінку рівня фізичної підготовки.

Рівень фізичної підготовки оцінюється за виконанням трьох вправ: бігу на 1000 м, 3000 м, підтягування на перекладині – для юнаків; бігу на 100 м, 1000 м, комплексної силової вправи – для дівчат. Фізична підготовленість вступників оцінюється як «залік» або «незалік».

Мінімальна кількість балів сертифіката з профільних загальноосвітніх предметів, з якими вступник допускається до участі в конкурсному відборі для зарахування на навчання курсантом, – 160 балів.

Детальну інформацію про Національну академію СБ України та правила прийому розміщено на офіційному сайті навчального закладу за інтернетадресою: http://academy.ssu.gov.ua В Академії функціонує телефонна лінія приймальної•комісії з питань вступу на навчання – (044) 5277624.

Довідка СБУ:

Національна академія Служби безпеки України – відомчий вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Форма власності – державна. Ліцензія МОН України АВ №529286 від 12.07.2010 року. Адреса навчального закладу: м. Київ, вул. Трутенка, 22.

Національна академія СБ України є єдиним у державі вищим військовим, навчальним закладом з підготовки офіцерів контррозвідки для вирішення завдань протидії розвідувальним, терористичним та іншим протиправним посяганням спеціальних служб іноземних держав та організацій на шкоду інтересам України.

Національна академія здійснює набір та підготовку фахівців для потреб Служби безпеки України на базі повної загальної середньої освіти за напрямками «Правознавство» – оперативні співробітники зі знанням іноземної мови, та «Філологія» – перекладачіреференти зі знанням двох іноземних мов. Курсанти, які успішно виконали програму бакалаврату, на конкурсних засадах продовжують навчання для здобуття освітньокваліфікаційного рівня магістра або спеціаліста.

У Національній академії СБ України окрім англійської, німецької та французької, запроваджено вивчення рідкісних мов: арабської, турецької, китайської, фарсі. Факультативно курсантами вивчаються румунська, польська, чеська, словацька мови.

У Національній академії СБУ зосереджено достатньо потужний науковопедагогічний потенціал: мають наукові ступені і вчені звання – 199 осіб, із них: 1 академік НАН України, 45 докторів наук, 43 професори, 153 кандидати наук, 65 доцентів, 32 старші наукові співробітники.

Щорічно в Академії на основі повної загальної середньої освіти набувають знання та вміння майже 700 курсантів і 600 студентів; отримують перепідготовку та підвищують професійнокваліфікаційний рівень понад 1700 співробітників СБ України та інших міністерств і відомств. Випускники проходять військову службу в підрозділах Служби безпеки, Управління державної охорони, Служби зовнішньої розвідки, Державної прикордонної служби, Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Прес-служба Управління
СБУ у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Хмельниччині рятувальники витягли з річки тіло загиблого чоловіка

15 листопада о 09:03 на пункт ...