Home / Цікаво знати / У разі використання РРО: обов’язок створення контрольної стрічки в електронній формі

У разі використання РРО: обов’язок створення контрольної стрічки в електронній формі

З 01.01.2013 р. суб’єкти господарювання, які використовують РРО, зобов’язані щоденно дротовими або бездротовими каналами зв’язку подавати до органів державної податкової служби копії розрахункових документів, сформованих РРО і фіскальних звітних чеків в електронній формі.

У випадку використання суб’єктами господарювання РРО, що створюють контрольну стрічку в електронній формі, або електронні контрольнокасові реєстратори, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, повинні подавати до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті РРО, або приєднаних до них модемів.

Суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку у друкованому вигляді, за виключенням електронних контрольнокасових реєстраторів, повинні подавати до органів ДПС дротовими або бездротовими каналами зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або безготівковій формі, або операцій з купівліпродажу іноземної валюти, яка міститься в їх фіскальній пам’яті.

Тобто копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків формуватимуться на контрольній стрічці в пам’яті РРО, або в пам’яті приєднаного до нього модему, і один раз і день цей звіт автоматично передаватиметься на сервер обробки інформації органу ДПС.

Для виконання вимог законодавства суб’єктам господарювання надано право вибору щодо: придбання РРО нового покоління, що створюють контрольну стрічку в електронній формі та містять вбудовані модеми; доопрацювання наявної касової техніки та приєднання до неї відповідних модемів.

Слід зазначити, що на період освоєння нової технології – до 1 липня 2013 року – до платників податків штрафні санкції за неподання до органів державної податкової служби звітності, пов'язаної із застосуванням реєстраторів розрахункових операцій, розрахункових книжок та копій розрахункових документів і фіскальних звітних чеків з реєстраторів розрахункових операцій по дротових або бездротових каналах зв'язку, не застосовуватимуться.

Андрій ТУРКОЛЯК, начальник ДПІ у Сокальському районі

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...