Home / Цікаво знати / Про страхові внески до Пенсійного фонду України

Про страхові внески до Пенсійного фонду України

Управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області повідомляє, що Законом України «Про внесення змін до законів України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» та «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» від 8 липня 2010 року №2461УІ внесено зміни до підпункту 4 пункту 8 розділу ХУ “Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» 9 липня 2003 року №1058, а саме, що фізичні особи-СПД, які обрали особливий спосіб оподаткування, та члени сімей зазначених осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, на період дії законодавчих актів з питань особливого способу оподаткування сплачують страхові внески до Пенсійного фонду України, в порядку визначеному Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

При цьому сума страхового внеску з урахуванням частини фіксованого або єдиного податку, що перерахована до Пенсійного фонду України, повинна становити не менше мінімального розміру страхового внеску за кожну особу та не більше розміру максимальної величини страхового внеску.

Мінімальний страховий внесок у 2010 році розраховується, виходячи з розміру мінімальної заробітної плати, встановленого ст. 53 Закону України «Про Державний бюджет України на 2010 рік» і становить у липні-вересні – по 294,82 грн.; жовтні-листопаді – по 301,12 грн.; грудні – 306,10 грн. 

Сплата страхових внесків повинна здійснюватись у строки визначені частиною 6 статті 20 Закону України від 9 липня 2003 року №1058 «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» – щоквартально, протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного кварталу, а саме:

за липень-вересень 2010 року – до 20 жовтня 2010 року; за жовтень-грудень 2010 року – до 20 січня 2011 року.

Фізичним особам-підприємцям, які до 20 жовтня не сплатили страхові внески за III квартал 2010 р., будуть надіслані Розрахунки суми доплати до мінімального розміру страхового внеску,  що підлягає сплаті за III кв. 2010 року разом із вимогою про сплату.

Вказану в розрахунку суму страхових внесків необхідно сплатити в десятиденний термін із дня отримання Розрахунку на р/р 25601301464 у Сокальському відділенні № 6333 ВАТ «Ощадний банк України», МФО 385145, ЄДРПОУ 22382924.

Несплачені суми страхового внеску будуть стягнені у порядку, встановленому статтею 106 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Управління Пенсійного фонду України в Сокальському районі Львівської області звертається до фізичних осіб – суб’єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування (єдиний податок, фіксований податок) з проханням дотримуватись вимог Закону щодо сплати страхових внесків, а саме, сплачувати їх  вчасно і в повному обсязі.

Марина РАЙКО, заступник начальника – начальник відділу обліку надходження платежів управління ПФУ в Сокальському районі.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Motion design в школі Mobios – творча перспектива

Компактне, помітне, дохідливе впровадження нової інформації ...