Home / Цікаво знати / Про телефон довіри КРУ

Про телефон довіри КРУ

Контрольноревізійний відділ у Сокальському районі та м. Червонограді повідомляє, що з метою отримання відомостей про можливі порушення фінансовобюджетної дисципліни, для одержання інформації про ризикові операції у фінансовогосподарській діяльності об’єктів контролю, для забезпечення прозорості в діяльності органів державної контрольноревізійної служби, в Головному контрольноревізійному управлінні України (далі – ГоловКРУ) та КРУ у Львівській області запроваджено функціонування «телефону довіри».

Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державної контрольноревізійної служби з громадськістю. Метою функціонування «телефону довіри» є надання, в межах компетенції, визначеної чинним законодавством, інформаційноконсультативних послуг (правової допомоги) громадськості з питань здійснення державного фінансового контролю.

Основними завданнями функціонування «телефону довіри» є: надання роз’яснень щодо повноважень органів державної контрольноревізійної служби (далі – ДКРС); фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна об’єктами, підконтрольними органам ДКРС; фіксація повідомлень стосовно неправомірних дій (бездіяльності) та рішень службових осіб органів ДКРС при здійсненні ними своїх повноважень.

Зворотний зв’язок органів ДКРС з громадськістю за допомогою «телефонів довіри» забезпечується щодня, крім вихідних та святкових днів, з 9 до 18 години (у п’ятницю з 9 до 16 години 45 хвилин) за номерами телефонів: КРУ у Львівській області –•022722889 та ГоловКРУ України – 0444253818.

Також додатково інформуємо громадян, що відповідно до плану роботи відділу на четвертий квартал 2010 р. заплановано проведення ревізій фінансовогосподарської діяльності у Волсвинській сільській раді, Сокальському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), державному підприємстві Борокський спиртовий завод та пропонуємо громадянам надати інформацію про можливі порушення фінансовогосподарської дисципліни зазначеними об”єктами (для врахування отриманої інформації при проведенні контрольних заходів).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Прикордонники не дозволили вивезти 14-річну дитину закордон за підробленими документами

Учора в пункті пропуску «Тиса» прикордонники ...