Home / Цікаво знати / Процедура зовнішнього незалежного оцінювання – на контролі у громади

Процедура зовнішнього незалежного оцінювання – на контролі у громади

2-го і 9-го квітня відбудеться пробне тестування з обраних предметів для тих осіб, хто у листопаді-грудні 2010 року зареєструвався через Інтернет на участь в ньому.

У Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти (ЛРЦОЯО) триває реєстрація громадських спостерігачів, які будуть стежити за дотриманням процедур зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2011 році, в тому числі і пробного.

Перебувати в пунктах тестування зможуть лише особи, які включені в список персоналу, залученого до процедур, та громадські спостерігачі.
Щоб працювати громадським спостерігачем, потрібно ознайомитися з документами, які визначають засади здійснення громадського контролю за проведенням ЗНО, і, зареєструвавшись у Львівському регіональному центрі оцінювання якості освіти, отримати відповідні посвідчення (інформація щодо процедури реєстрації громадських спостерігачів є на сайті ЛРЦОЯО – www.lvtest.org.ua

Запрошуємо членів громадських організацій та представників батьківських комітетів навчальних закладів зареєструватись для спостереження за процедурами ЗНО!

Процедури ЗНО є відкритими для громадськості!        

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

фоторамка

Подарунок, що залишиться в серці кожної дівчини

Чоловіки, вибираючи подарунки на День закоханих, ...