Home / Цікаво знати / Проходить щорічна акція “16 днів проти насильства”

Проходить щорічна акція “16 днів проти насильства”

– Що таке насильство в сім’ї? Насильство в сім’ї – це будьякі умисні дії фізичного, сексуального, психологічного чи економічного спрямування одного члена сім’ї стосовно іншого, якщо вони порушують його конституційні права і свободи як людини та громадянина і наносять моральну, фізичну чи психологічну шкоду здоров’ю. Про це йдеться в Законі України «Про попередження насильства у сім’ї».

– Куди звертатися людині, яка потерпає від насильства в сім’ї? Потрібно звернутись за допомогою до таких державних органів та установ: відділу поліції за місцем проживання, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді РДА, до служби у справах дітей.

– Яким чином звертатися? Звернутись можна: особисто з усною чи письмовою заявою, по телефону за номерами 102 або 22-254. Відмова у прийнятті і розгляді заяви не допускається.

– Яку відповідальність несе особа за вчинене насильство у сім’ї? За вчинення насильства у сім’ї особа може бути притягнена до адміністративної відповідальності за статтею 1732 «Кодексу України про адміністративні правопорушення». У випадку, коли дії кривдника містять ознаки кримінального правопорушення, наприклад, тілесні ушкодження, побої та мордування, зґвалтування та інше, – розпочинається досудове розслідування не пізніше 24 год. після отримання заяви.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Команда Держприкордонслужби зайняла 2-ге місце в легкоатлетичному кросі

У Києві на стадіоні НСК «Олімпійський» ...