Home / Цікаво знати / Реорганізовано Громадську раду при ДПІ Сокальського району

Реорганізовано Громадську раду при ДПІ Сокальського району

Враховуючи вимоги Кабінету Міністрів України 996 від 3 листопада 2010 року, якими затверджено порядок проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, 17 лютого в приміщенні Державної податкової інспекції у Сокальському районі відбулися установчі збори по реорганізації Громадської ради, яка діяла при ДПІ.

Окрім діючих членів Громадської ради, заяви про членство у Громадській раді та необхідні документи подали двоє представників інститутів громадянського суспільства.

Шляхом рейтингового голосування було сформовано новий склад Громадської ради. До її складу увійшли 14 осіб, серед них представники бюджетоутворюючих підприємств району, підприємців, громадських організацій та асоціацій, а також представники органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування. Присутні обрали голову Громадської ради та заступника. Ними залишились ті представники бізнесу, що очолювали Громадську раду при ДПІ у Сокальському районі з часу її створення – директор ПП «Козацький курінь» Петро Пилипчук та директор МПТВП «Ніка» Марія Шамборовська.

Одночасно членами реорганізованого дорадчого органу було затверджено Положення про Громадську раду при ДПІ у Сокальському районі, проект якого у січні ц. р. розробила ініціативна група з підготовки проведення установчих зборів та визначено низку актуальних питань, що розглядатимуться на засіданнях Громадської ради у 2011 році.

Сектор масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

фоторамка

Подарунок, що залишиться в серці кожної дівчини

Чоловіки, вибираючи подарунки на День закоханих, ...