Home / Цікаво знати / Результати участі в тендерах і їх оскарження
тендерні закупівлі

Результати участі в тендерах і їх оскарження

Електронна система держзакупівель ProZorro заощадила українському бюджету більше 8 млрд грн. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Регулярно про успіхи ProZorro згадує і перший заступник міністра економіки, куратор проекту ProZorro Максим Нефьодов. Однак поки чиновники говорять про небувалі результати в сфері держзакупівель, опублікований звіт Рахункової палати України стверджує зворотне: електронна система ProZorro поки не в змозі запобігти неефективне використання державних фінансових ресурсів. Головна причина такого стану справ – корупційні ризики, закладені в чинному законодавстві. В результаті – правопорушення на 326,3 млн грн.

Найбільш ефективні способи оскарження дій замовника або результатів тендеру, які також вважаються сьогодні найпоширенішими:

1. Напрямок скарги в антимонопольний комітет України.

2. Подача позовної заяви до суду.

Хоча обидва способи вважаються досить ефективними, за рахунок подібних дій можна понести непередбачені витрати і не отримати бажаного результату. Щоб займатися такими справами, навіть самому сучасному бізнесменові, без допомоги професійних юристів не обійтися. Варто звернутися gj супровід торгів від «VEK LEGAL GROUP» , щоб домогтися справжньої справедливості та, знову-таки, в найкоротші часові терміни оформити документи.

Ми не просто ефективно відстоюємо права наших клієнтів, але й уберігає їх від додаткових витрат, як в плані фінансів, так і не менш важливого – часу. Звертаючись до нас, Ви забезпечите себе:

  • Професійним аналізом порушень, які допускає замовник;- Підготовкою обґрунтованих скарг або позовних заяв;
  • Супроводом справи при розгляді Антимонопольним комітетом України або Господарським судом;
  • Одержанням потрібного, а головне – законного результату.

Нагадаємо, що рік тому був прийнятий закон “Про державні закупівлі”, який вводив систему ProZorro. Документ називали революційним. Однак за словами експертів, документ не прибирає головний корупційний ризик – розробку кваліфікаційних критеріїв і технічних умов під одного учасника.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...