Home / Цікаво знати / З 10 по 30 листопада проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Спецсигнал»

З 10 по 30 листопада проводяться профілактичні заходи під умовною назвою «Спецсигнал»

Відповідальність за незаконне використання спецсигналів є досить високою. Згідно з законодавством за таке порушення передбачений штраф у розмірі від 42,5 тис. до 51 тис. грн.

Однак деяких водіїв не зупиняє значна сума штрафу. Аби впорядкувати використання спецсигналів, Державтоінспекція упродовж двох останніх декад листопада проводить операцію «Спецсигнал». Під час заходів увага працівників ДАІ буде зосереджена на виявленні фактів незаконного встановлення і використання на транспортних засобах спецсигналів. Дозволи на встановлення та використання пристроїв, які матимуть ознаки підробки або термін дії яких закінчився, вилучатимуться, а водіїв притягатимуть до адміністративної відповідальності.

Нагадуємо, що згідно із законодавством України, спеціальні світлові сигнальні пристрої синього кольору та звукові сигнальні пристрої можуть встановлюватися виключно на службових транспортних засобах, які використовуються для пересування осіб, стосовно яких здійснюється державна охорона, швидкої медичної допомоги, аварійнорятувальних служб, пожежної охорони, міліції, військової автомобільної інспекції, служби інкасації тощо за наявності спеціального дозволу, який видає Департамент Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України.

Спеціальні світлові сигнальні пристрої червоного, зеленого кольору можуть встановлюватися виключно на транспортних засобах підрозділів Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ України та Управління державної охорони України.

Олег КОЛІНЦЬО, інспектор АТІ ВДАІ Сокальського району ГУ МВСУ у Львівській обл.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Хмельниччині рятувальники витягли з річки тіло загиблого чоловіка

15 листопада о 09:03 на пункт ...