Home / Цікаво знати / Щедрий подарунок

Щедрий подарунок

Нещодавно в Сокальську центральну районну лікарню прибув автомобіль швидкої допомоги.

Кілька тижнів тому я мав розмову з директором шахти "Надія" Миколою Криштопою і розповів йому про те, що в районі важка ситуація з транспортом для відвезення хворих у Львівську обласну клінічну лікарню на консультації, важкохворих на лікування. Є машини швидкої допомоги для перевезення легкохворих, а от спеціалізованого транспорту для перевезення важкохворих нам бракує. А Микола Криштопа відповів, що у нього є можливість подарувати для лікарні автомобіль швидкої допомоги.

І ось уже 2 грудня директор шахти "Надія" зателефонував мені і повідомив, що до Сокальської центральної районної лікарні поїхав автомобіль швидкої допомоги. Він санітарно обладнаний, має усі необхідні регалії. Це добра машина, вона зроблена на базі шасі "Газель", є м'якою для наших доріг. Якщо порівнювати з УАЗами, а саме такі машини швидкої допомоги є в Сокальському районі, то ця набагато краща. Для транспортування важкохворих, дітей, породіль до Львова тепер служитиме саме цей подарований автомобіль, це перший спеціалізований транспорт в районі.

Хочу щиро подякувати директору шахти "Надія" Миколі Григоровичу Криштопі за такий щедрий подарунок для лікарні. І медичні працівники, і хворі завжди пам'ятатимуть про Ваш добрий вчинок. Нехай Господь Бог віддасть Вам сторицею за добрі діла.

Роман ШВЕД,
головний лікар Сокальської ЦРЛ.

 

На знімку: головний лікар Сокальскої ЦРЛ Роман ШВЕД вручає ключі від автомобіля швидкої допомоги головному механіку Андрієві ГУРСЬКОМУ.

Фото Ольги ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Обслуговування IT-інфраструктури – рішення для Вас

Як грамотно організувати обслуговування IT-інфраструктури компанії ...