Home / Цікаво знати / Скоро весілля? Як відзначити красиво і недорого?

Скоро весілля? Як відзначити красиво і недорого?

Скоро весілля? Як вСамий бюджетний і скромний варіант – це розписатися без гостей, без галасу, замовити з ресторану смакоти і повечеряти вдвох. Романтика, та й тільки. Але такий варіант припаде до душі не багатьом. Весілля, одруження, народження нової сім’ї – це чарівний день, і відзначити його потрібно красиво!

Однак давайте подумаємо, на чому можна заощадити, а від чого і зовсім відмовитися.

1.Запрошення

Коштують вони, звичайно, копійки, але можна творчо виготовити їх самим. Вашим гостям неодмінно сподобається такий підхід, а ви заощадите зайву копієчку.

2. Гості

Кличте тих, хто вам близький і приємний. До речі, з кількістю гостей слід чітко визначитися. Завжди легше замовити додатково пару порцій (якщо це можливо), ніж втратити гроші на незайманих тарілках.

3. Автомобілі

Можна не замовляти шикарний лімузин. Напевно у когось із Ваших гостей є красиві автомобілі.

4 Сукня

Сукня краще взяти в прокаті. Подумайте самі, нове плаття після весілля буде припадати пилом у шафі; продати вигідно чи віддати його подрузі, швидше за все, не вийде. Взявши сукню в прокаті, Ви істотно заощадите у фінансах, і, крім того, зможете обрати по-справжньому шикарне весільне плаття від відомих брендів, яке не змогли б собі дозволити купити.

5. ЗАГС

За що Ви повинні заплатити в загсі? Тільки за держмито в розмірі 34грн.

6. Місце проведення банкету

Розглядайте всі можливі варіанти. Ходіть до керівництва ресторану і домовляйтеся особисто. Нехай на це піде більше часу, але потрібно щоб заклад відповідало наступним критеріям:

• Смачна, якісна і недорога кухня;

• Можливість пронести свій алкоголь. Це буде суттєва економія,;

• Гарно оформлений зал. Він повинен обов’язково провітрюватися.

7. Тамада

Тут не варто економити. Єдине, на чому Ви зможете виграти, це вибрати початківця, зазвичай на початку кар’єри вони беруть небагато.

8. Фото та відеозйомка

На весіллі в Києві чи іншому місті фотограф дуже важливий. Можна попросити своїх дорогих друзів. Швидше за все, у когось знайдеться пристойна фотоапаратура. А фотокартки будуть більш реалістичні, і Ви не будете соромитися позувати незнайомій людині.

Як і де пройде ваше весілля – не найважливіше у житті, головне, щоб молодята стали щасливою і повноцінною сім’єю! Однак, трохи заощадивши на весільному бенкеті, Ви зможете собі дозволити незабутній медовий місяць!

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Хмельниччині рятувальники витягли з річки тіло загиблого чоловіка

15 листопада о 09:03 на пункт ...