Home / Цікаво знати / Сокаль-гора служитиме громаді

Сокаль-гора служитиме громаді

 Ідея озеленення Сокаль-гори здобуває все більше прихильників. 13 жовтня сюди прийшли Микола Поліщук, Михайло Мачевський, Лілія Матвєєва, Олександр Серебряков, Василь Царинський, Володимир Дейнека, садівник-аматор Петро Макара. Зацікавились цією роботою і члени районного осередку всеукраїнської громадської організації «Товариство українських офіцерів»: пообіцяли приєднатися, коли цей проект затвердить міська рада. Ми також чекаємо цього з нетерпінням, бо поки що маємо лише усний дозвіл міського голови Богдана Зарічного.

 
А того дня посадили на Сокаль-горі кілька десятків дерев різних порід, заклали невеличкий розсадник дубів та ялинок, а також пообкошували зілля навколо дерев, посаджених під час весняної толоки. Тож просимо сокальчан не спалювати суху траву на Сокаль-горі, бо це може призвести до їх загибелі. Напередодні толоки під керівництвом землевпорядника міської ради Любомира Миколайчука розмітили межі території, на якій буде розташований майбутній лісовий масив. Чекаємо тільки на рішення міської ради про перенесення городів, розташованих на Сокаль-горі, в інше місце, щоб люди даремно не угноювали своїх ділянок. Знайти нове місце під городи нині не важко, адже чимало ділянок пустують.
 
Нагадаю ще раз жителям нашого міста, що ми хочемо ство-рити на Сокаль-горі унікальний оазис, який згодом можна буде перетворити на місце відпочинку сокальчан та наших гостей.
 
Тадей МАРКЕВИЧ,ветеран праці.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Послуги детектора брехні в бізнесі: особливості та переваги

Детектор брехні вже давно перестав бути ...