Home / Цікаво знати / Сокальчани – за європейську державу!

Сокальчани – за європейську державу!

21 листопада Кабінет Міністрів України прийняв рішення призупинити євроінтеграційні процеси. В цей же день українці згуртувалися і вийшли на вулиці міст, аби довести, що хочемо жити в європейській державі. Найперше це зробила молодь – студенти Києва та Львова, з кожним днем на євромайдани виходять все більше українців.

Голова Львівської обласної ради Петро Колодій закликав громаду Львівщини до одногодинного страйку на знак протесту проти рішення уряду призупинити євроінтеграційні процеси. Наші краяни теж приєдналися до акції протесту: журналісти, підприємці, вчителі, лікарі, працівники комунальної сфери та інші сокальчани з блакитно-жовтими стрічками 25 листопада о 14 год. прийшли на площу перед пам’ятником Тарасові Шевченку, щоб заявити: «Ми хочемо жити в європейській державі!»

На початку всі присутні заспівали Гімн України. Ведучий Олександр Новацький коротко розповів про ситуацію в країні. Слово мали голова районної ради Ігор Дацюк, заступник голови районної ради Володимир Чуб, Сокальський міський голова Богдан Зарічний, депутати обласної, районної та міської рад – Ганна Костюк, Тарас Стародуб та Юрій Товарянський, керівник обласного відділення Центру національного відродження імені Сте-пана Бандери Микола Пшевлоцький.

Зокрема, В. Чуб розповів, що з депутатами районної ради тільки-но повернувся з євромайдану в Києві. В столиці витає особлива атмосфера, люди чекають на підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом, а нинішні дії влади – не в рамках законів та Конституції України. Він закликав присутніх не бути байдужими, адже нині вирішується подальша доля України на сотні років уперед, а хто має змогу – підтримати учасників євромайдану, адже там стоять студенти, молодь, старше покоління.

«Нині українці вкотре довели, що ми розумна нація і хочемо рухатися вперед разом з іншими європейськими народами» – на цьому наголошували всі промовці.

Наприкінці протесту представники влади підняли на флагштоці прапори України та Європейського Союзу.

28 листопада о 17 год., в день проведення Вільнюського саміту в Сокалі знову пройде мітинг, хочеться, щоб якнайбільше сокальчан та мешканців району долучилися до нього, бо в такий історично важливий час не можна бути байдужими, сидіти вдома, адже вирішується подальша доля всього українського народу і саме від нас залежить, яким буде майбутнє наших дітей та онуків.

Ольга ДИЛИН.

Фото автора.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Турка мідна Троянди кохання

Свіжа кава в турці – що може бути краще: як підібрати джезву для домашнього користування

Традиційний і найпоширеніший посуд для приготування ...