Home / Цікаво знати / Сокальські дошкільнята підтримують бійців АТО

Сокальські дошкільнята підтримують бійців АТО

З ініціативи громадської організації "Народне слово" вихованці дошкільного навчального закладу №1 м. Сокаль та їх батьки долучилися до участі у благодійній акції допомоги воїнам, що воюють на сході нашої країни, із вогником в душі вирішили підтримати учасників АТО. Батьки та працівники закладу принесли продукти харчування, шкарпетки, солодощі, каву та чай, а дошкільнята  малюнки. Малята багато знають про війну, адже їхні батьки не на словах, а на ділі безстрашно захищають кордони нашої держави, багатостраждальної України, а вони разом з мамами з нетерпінням чекають їхнього повернення. Для них "Слава Україні!"  "Героям Слава!"  не просто слова…

Хлопчики та дівчатка намалювали державну символіку, військову техніку і червоні маки, як символ довгоочікуваної перемоги. "Повертайся живим", "Дякуємо, дорогий солдате", "Слава Україні"  так підписали вони свої роботи. Бійці АТО дякували волонтерам та сокальцям за гуманітарну допомогу, а особливо, за дитячі малюнки, які вогником запалили їхні серця, бо саме за цих діток, за їхнє світле майбутнє вони воюють. 

Активісти громадської організації, які відвезли гуманітарний вантаж на передову, зустріли тут свого побратима  сокальчанина Ігоря Куклу, який ще недавно сам возив воякам допомогу на схід, а зараз служить в АТО. Приїзд друзів став для нього приємною несподіванкою та подарунком у день народження. 

Громадська організація "Народне слово" щиро вдячна сокальчанам за підтримку акцій та допомогу бійцям АТО. Адже разом  ми сила, яку ворогу не подолати. 

Василь МАЗУРАК, волонтер громадської організації "Народне слово".

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Основні етапи додрукарської дизайнерської підготовки поліграфічної продукції

Будь-яке поліграфічне виробництво передбачає етап додрукарської ...