Home / Цікаво знати / Склад територіальних виборчих комісій Сокальського району

Склад територіальних виборчих комісій Сокальського району

під час чергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів 25 жовтня 2015 року

Постанова №4 від 11 вересня 2015 р. ''Про створення міських, селищних та сільських територіальних виборчих комісій''

 

Сокальська міська виборча комісія

1

Поліщук Оксана Володимирівна

голова

народний фронт

2

Сайчук Тетяна Іванівна

заступник

Ляшко

3

Кузик Любов Володимирівна

секретар

Батьківщина фракція

4

Тітенко Мар’яна Миколаївна

член комісії

сила людей

5

Жуйло Оксана Ігорівна

член комісії

Нова держава

6

Денека Наталія Любомирівна

член комісії

Батьківщина партія

7

Савкова Марія Володимирівна

член комісії

Батьківщина фракція

8

Баланюк Зінаїда Іванівна

член комісії

БПП фракція

9

Сорочук Юлія Юрівна

член комісії

Свобода Партія

10

Семенюк Роман Андрійович

член комісії

НРУ

11

Світуха Надія Василівна

член комісії

Самопоміч

12

Пинка Надія Михайлівна

член комісії

Самопоміч

13

Мельник Лідія Анатоліївна

член комісії

народний фронт

14

Саганська Надія Степанівна

член комісії

КУН

 

Белзька міська виборча комісія

1

Сенюк Людмила Іванівна

голова

БПП Порошенк фракція

2

Матвіяс Микола Васильович

заступник

Свобода партія

3

Макачка Соломія Ігорівна

секретар

КУН

4

Пагула Володимир Іванович

член комісії

Батьківщина Партія

5

Лащівська Наталія Євгенівна

член комісії

Батьківщина Фрацкія

6

Думич Олена Володимир

член комісії

Батьківщина Фрацкія

7

Мазурок Микола Петрович

член комісії

Народного Руху України

8

Ганиш Любов Олександрівна

член комісії

Народний фронт

9

ГанишХристинаІгорівна

член комісії

Народний фронт

10

Плахтина Орися Ярославівна

член комісії

 

Сила людей

 

Великомостівська міська виборча комісія

1

  Герчанівська Любов Сергіївна

голова

Ляшко

2

Хвалібота Зінаїда Степанівна

заступник

Свобода партія

3

Глюз Ірина Романівна

секретар

БПП Порошенк фракція

4

Олійник Галина Василівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Крук Ганна Данилівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Більо Ірина Василівна

член комісії

Батьківщина фракція

7

Очич Галина Юріївна

член комісії

БПП Порошенк фракція

8

Малицька Ольга Ярославівна

член комісії

НРУ

9

Жешутко Ольга Володимирівна

член комісії

народий фронт

10

Кпепарівська Руслана Сергіївна

член комісії

народний фронт

11

Очич Галина Юріївна

член комісії

БППпартія

12

Антонюк Наталія Богданівна

член комісії

КУН

 

Угнівська міська виборча комісія

1

Губені Галина Едвардівна

голова

народний фронт

2

Біда Ярослав Васильович

заступник

БПП фракція

3

Терешко Володимир Іванович

секретар

Свобода Партія

4

Гентош Микола Остапович

член комісії

Батьківщина партія

5

Брезовська Галина Миколаївна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Галадій Марія Йосипівна

член комісії

Батьківщина фракція

7

Андрейко Людмила Володимирівна

член комісії

народний фронт

8

Гнатишин Мирослава Василівна

член комісії

КУН

9

Голяк Галина Михайлівна

член комісії

від голови РТВК

 

Жвирківська селищна виборча комісія

1

Залога Ірина Ярославівна

голова

КУН

2

Ковалишин Світлана Михайлівна

заступник

Батьківщина партія

3

Гнатюк Наталія Володимирівна

секретар

НРУ

4

Пазюк Руслан Володимирович

член комісії

Батьківщина фракція

5

Лосянович Марія Іванівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Веклин Олег Романович

член комісії

Свобода Партія

7

Квецко Ірина Ярославівна

член комісії

Народний фронт

8

Капуш Оксана Іванівна

член комісії

Народний фронт

9

 Ніколіхін Віталій Олексійович

член комісії

 від голови РТВК

 

Боб’ятинська сільська виборча комісія

1

Михайлюк Марія Петрівна

голова

Свобода партія

2

Михалюк Уляна Василівна

заступник

Народний фронт

3

Мазур Юлія Василівна

секретар

Батьківщина фракція

4

Павлик Ганна Володимирівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Москалюк Любов Володимирівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Козярська Ольга Олександрівна

член комісії

Народний фронт

7

Мельничук Степан Володимирович

член комісії

КУН

8

 Оленчук Ярина Андріївна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Трохимчук Олеся Степанівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Бутинська сільська виборча комісія

1

Труш Надія Василівна

голова

Свобода партія

2

Язвінська Богдана Василівна

заступник

народний фронт

3

Булик Оксана Василівна

секретар

Батьківщина фракція

4

Денькович Ірина Іванівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Кудрик Михайлина Михайлівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Рехліццька Наталія Петрівна

член комісії

народний фронт

7

Логін Ганна Василівна

член комісії

КУН

8

 Логін Наталія Василівна

член комісії

 Від голови РТВК

9

 Луцьків Оксана Володимирівна

член комісії

 Від голови РТВК

 

Ванівська сільська виборча комісія

1

Якубовський Михайло Григорович

голова

БПП Порошенка фракція

2

Калиневич Марія Йосипівна

заступник

КУН

3

Замлинська Марія Григорівна

секретар

народний фронт

4

Мармаш Анна Іванівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Романчук Леся Михайлівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Тимосевич Ярослава Андріївна

член комісії

Батьківщина фракція

7

Лех Ольга Михайлівна

член комісії

Свобода партія

8

Паньків Оксана Володимирівна

член комісії

народний фронт

9

Яцейко Ганна Йосипівна 

член комісії

 від голови РТВК

 

Варяжська сільська виборча комісія

1

Мігус Олександра Миколаївна

голова

Батьківщина фракція

2

Сухоручко Уляна Кипріянівна

засупник

народний фронт

3

Порва Ольга Михайлівна

секретар

Свобода партія

4

Шомко Галина Кіндратівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Рачковська Марія Володимирівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Струс Мирослава Євгенівна

член комісії

БПП Порошенк фракція

7

Павлів Оксана Ігорівна

член комісії

народний фронт

8

Соловій Ольга Володимирівна

член комісії

КУН

9

 Баранець Мирослава Богданівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Волицька сільська виборча комісія

1

Кіричук Наталя Володимирівна

голова

Свобода Партія

2

Герус Василь Михайлович

заступник

БПП Порошенк фракція

3

Рурка Надія Степанівна

Секретар

Батьківщина партія

4

Душка Марія Степанівна

член комісії

Батьківщина фракція

5

Цар Параскевія Степанівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Білецька Ольга Володимирівна

член комісії

народний фронт

7

Василишин Надія Михайлівна

член комісії

народний фронт

8

Ворона Марія Михайлівна

член комісії

КУН

9

Стецюк Світлана Іванівна

член комісії

 Від голови РТВК

 

Волсвинська сільська виборча комісія

1

Лішка Мирослава Василівна

голова

БПП Порошенк фракція

2

Миколайчук Наталія Миколаївна

заступник

Народний фронт

3

Сірант Надія Петрівна

секретар

Батьківщина фракція

4

Сторощук Любов Петрівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Троць Ганна Іванівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Гук Ганна Григорівна

член комісії

БПП Порошенк фракція

7

Козира Ольга Василівна

член комісії

Свобода Партія

8

Задорожна Тетяна Василівна

член комісії

Народний фронт

9

Гладун Ганна Михайлівна

член комісії

КУН

 

Двірцівська сільська виборча комісія

1

Малко Галинна Мирославівна

голова

Свобода Партія

2

Білецький Андрій Андрійович

заступник

Батьківщина фракція

3

Лукавська Наталія Григорівна

секретар

БПП Порошенк фракція

4

Дацко Марія Дмитрівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Білецька Галина Михайлівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Мармаш Мирослава Іванівна

член комісії

народний фронт

7

Сидорко Надія Григорівна

член комісії

народний фронт

8

Білецька Ірина Василівна

член комісії

КУН

9

 Гбур Галина Михайлівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Домашівська сільська виборча комісія

1

Кулинич Марія Іванівна

голова

Батьківщина партія

2

Ткачик Надія Павлівна

заступник

Свобода Партія

3

Пляцко Марія Іванівна

секретар

КУН

4

Демчук Любов Іванівна

член комісії

Батьківщина фракція

5

Яремчук Ольга Іванівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Лилик Ганна Василівна

член комісії

Народний фронт

7

Лилик Михайло Петрович

член комісії

Народний фронт

8

 Романюк Марія Андріївна

член комісії

 Від голови РТВК

9

 Яремчук Наталія Іванівна

член комісії

 Від голови РТВК

 

Жужелянська сільська виборча комісія

1

Луценко Оксана Зіновіївна

голова

Батьківщина партія

2

Мончук Марія Володимирівна

заступник

КУН

3

Куць Дмитро Васильович

секретар

Народний фронт

4

Стець Юрій Ярославович

член комісії

Батьківщина фракція

5

Верхола Володимир Володимирович

член комісії

Батьківщина фракція

6

Бурдін Володимир Петрович

член комісії

Свобода Партія

7

Ферцович Тетяна Михайлівна

член комісії

Народний фронт

8

 Буй Василь Орестович

член комісії

 від голови РТВК

9

 Мацюк Іван Федорович

член комісії

 від голови РТВК

 

Карівська  сільська виборча комісія

1

Юськів Ольга Миколаївна

голова

Свобода Партія

2

Комбель Ольга Михайлівна

заступник

Батьківщина фракція

3

Олесько Ольга Ярославівн

секретар

Народний фронт

4

Потятинська Ганна Іванівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Дацишин Світлана Іванівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Олесько Володимир Миколайович

член комісії

Народний фронт

7

Федоровцова Тетяна Миколаївна

член комісії

КУН

8

 Леус Наталія Ігорівна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Черняк Марія Ярославівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Княжівська  сільська виборча комісія

1

Борис Іван Іванович

голова

Народний фронт

2

Кипибіда Руслана Володимирівна

заступник

Батьківщина фракція

3

Сачко Катерина Степанівна

секретар

БПП Порошенк фракція

4

Ференц Любов Вікторівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Рожило Любов  Іванівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Дудкевич Валентина Іванівна

член комісії

Свобода Партія

7

 Фещук Світлана Богданівна

член комісії

Ляшко

8

Бобко Ольга Андріївна

член комісії

Народний фронт

9

Михайловська Тетяна Василівна

член комісії

КУН

 

Корчівська  сільська виборча комісія

1

Гадівська Оксана Михайлівна

голова

Батьківщина фракція

2

Валько Оксана Богданівна

заступник

Свобода Партія

3

Скрип Любов Йосипівна

секретар

КУН

4

Юнко Олександра Василівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Марців Катерина Миколаївна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Сідельник Надія Іванівна

член комісії

Народний фронт

7

Волинець Надія Михайлівна

член комісії

Народний фронт

8

 Сич Марія Андріївна

член комісії

 від голови РТВК

9

Савіцька Ганна Володимирівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Лучицька сільська виборча комісія

1

Бойко Людмила Іванівна

голова

КУН

2

Олесько Світлана Михайлівна

заступник

НРУ

3

Прокопчук Оксана Володимирівна

секретар

Батьківщина партія

4

Сорочук Оксана Степанівна

член комісії

Батьківщина фракція

5

Сорочук Ігор Васильович

член комісії

Батьківщина фракція

6

Рибка Марія Василівна

член комісії

БПП фракція

7

Кошлай Майя Валентинівна

член комісії

Свобода Партія

8

Кулик Марія Якимівна

член комісії

Ляшко

9

Рибка Володимир Йосипович

член комісії

Народний фронт

 

Межирічанська сільська виборча комісія

1

Смілка Ярослав Володимирович

голова

БПП фракція

2

Станько Наталія Петрівна

заступник

КУН

3

Котик Галина Володимирівна

секретар

Батьківщина фракція

4

Мельник Наталія Петрівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Тхір Володимир Євгенович

член комісії

Батьківщина фракція

6

Забайрачна Галина Дмитрівна 

член комісії

Свобода Партія

7

Збишко Ірина Дмитрівна

член комісії

народний фронт

8

Малицький Михайло Григорович

член комісії

народний фронт

9

Федечко Ольга Василівна 

член комісії

 від голови РТВК

 

Мурованська  сільська виборча комісія

1

Кость Оксана Йосипівна

голова

КУН

2

Поліха Андрій Володимирович

заступник

Батьківщина фракція

3

Маняхіна Наталія Михайлівна

секретар

Народний фронт

4

Курило Вікторія Володимирівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Козаківська Оксана Іванівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Пукач Світлана Орестівна

член комісії

Свобода Партія

7

Лешик Зіновій Іванович

член комісії

Народний фронт

8

 Ващук Марія Миколаївна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Славич Оксана Володимирівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Опільська сільська виборча комісія

1

Стасюк Оксана Василівна

голова

Свобода Партія

2

Слижук Валентина Зіновіївна

заступник

народний фронт

3

Макара Галина Василівна

секретар

Батьківщина фракція

4

Лопушанська  Марія Олександрівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Матвіїїв Галина Орестівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Гаврилів Наталія Ігорівна

член комісії

народний фронт

7

Матвійчук Ольга Павлівна

член комісії

КУН

8

 Шукатка Світлана Петрівна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Рябінець Надія Іллівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Острівська  сільська виборча комісія

1

Смілко Марія Романівна

голова

народний фронт

2

Герус Ольга Ярославівна

заступник

КУН

3

Пилипчук Марія Петрівна

секретар

Свобода Партія

4

Кічула Марія Володимирівна

член комісії

народний фронт

5

Гірна Христина Ярославівна

член комісії

Батьківщина партія

6

Зорена Галина Павлівна

член комісії

Батьківщина фракція

7

Величко Іванна Петрівна

член комісії

Батьківщина фракція

8

 Бех Наталія Володимирівна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Мацюк Наталія Іванівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Перв’ятицька  сільська виборча комісія

1

Грабова Надія Романівна

голова

Батьківщина фракція

2

Оксенюк Надія Олександрівна

заступник

народний фронт

3

Климчук Тетяна Зіновіївна

секретар

КУН

4

Віра Тарас Богданович

член комісії

Батьківщина партія

5

Саганська Галина Володимирівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Стрілець Галина Богданівна

член комісії

Свобода Партія

7

Ковальчук Оксана Петрівна

член комісії

народний фронт

8

 Масиник Марія  Петрівна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Комендант Галина Петрівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Переспівська  сільська виборча комісія

1

Соболта Світлана Василівна

голова

народний фронт

2

Садовська Галина Миколаївна

заступник

Свобода Партія

3

Чаплик Анна Романівна

секретар

Батьківщина партія

4

Ляхтара Галина Миколаївна

член комісії

Батьківщина фракція

5

Чоп Галина Несторівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Ковальський Ігор Богданович

член комісії

БПП фракція

7

Галишин Любов Василівна

член комісії

народний фронт

8

Пук Ганна Петрівна

член комісії

КУН

9

 Боярчук Лариса романівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Поторицька  сільська виборча комісія

1

Новосад Наталія Маркіянівна

голова

Батьківщина партія

2

Фарин Лариса Петрівна

заступник

КУН

3

Васильчук Марія Миколаївна

секретар

Свобода Партія

4

Дубик Оксана Богданівна

член комісії

Батьківщина фракція

5

Кульпак Людмила Михайлівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Гаразд Катерина Сергіївна

член комісії

Народний фронт

7

Кріль Василь Васильович

член комісії

Народний фронт

8

 Микитюк Ярослав Володимирович

член комісії

 від голови РТВК

9

 Яцишин Марія Андріївна

член комісії

 від голови РТВК

 

Реклинецька сільська виборча комісія

1

Лев Наталія Михайлівна

голова

Народний фронт

2

Кліщ Галина Миколаївна

заступник

Свобода Партія

3

Копанишин Ольга Станіславівна

секретар

БПП фракція

4

Кроп Ольга Володимирівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Бусько Галина Яківна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Міцковський Юрій Лонгенович

член комісії

Батьківщина фракція

7

Накрийко Олександра Андріївна

член комісії

Народний фронт

8

Пенська Олександра Василівна

член комісії

КУН

9

 Левків Мар’яна Станіславівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Савчинська  сільська виборча комісія

1

Семеняка Наталія Іванівна

голова

Батьківщина фракція

2

Михальчук Сергій Богданович

заступник

Свобода Партія

3

Галів Галина Володимирівна

секретар

КУН

4

Зеленяк Олена Григорівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Підляк Марія Михайлівна

член комісії

Народний фронт

6

Лагода Лариса Василівна

член комісії

Батьківщина фракція

7

Приступа Людмила Ярославівна

член комісії

Народний фронт

8

 Піхоцька Мирослава Василівна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Барховська Марія Володимирівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Свитазівська  сільська виборча комісія

1

Батюк Марія Степанівна

голова

КУН

2

Свистун Володимир Григорович

заступник

Батьківщина фракція

3

Логін Володимир Михайлович

секретар

Свобода Партія

4

Степанюк Надія Леонідівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Герилів Лариса Степанівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Бобко Мирослава Григорівна

член комісії

народний фронт

7

Остапчук Ірина Григорівна

член комісії

народний фронт

8

 Свистун Ігор Григорович

член комісії

 від голови РТВК

9

 Романчук Віталій Володимирович

член комісії

 від голови РТВК

 

Сілецька  сільська виборча комісія

1

Демкович Юрій Васильович

голова

Свобода Партія

2

Тюска Ірина Євгенівна

заступник

КУН

3

Козоріз Павло Романович

секретар

Батьківщина партія

4

Козоріз Ольга Петрівна

член комісії

Батьківщина фракція

5

Кобак Тетяна Леонідівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Шипот Ірина Павлівна

член комісії

Народний фронт

7

Шипот Оксана Павлівна

член комісії

Народний фронт

8

 Клим Віра Василівна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Ройко Ірина Василівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Скоморохівська сільська виборча комісія

1

Голодрига Тетяна Василівна

голова

Батьківщина фракція

2

Гурська Ярослава Василівна

заступник

народний фронт

3

Кнейчук Наталія Володимирівна

секретар

КУН

4

Панюта Богдан Богданович

член комісії

Батьківщина партія

5

Степанюк Марія Федорівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Роман Катерина Андріївна

член комісії

Свобода Партія

7

Гурський Ігор Богданович

член комісії

народний фронт

8

 Антонюк Наталія Юріївна

член комісії

 від голови РТВК

9

 Педа Мар’яна Богданівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Смиківська  сільська виборча комісія

1

Демчина Ольга Олексіївна

голова

Батьківщина фракція

2

Заболотній Ростислав Володимирович

заступник

БПП фракція

3

Яремчунь Раїса Олександрівна

секретар

КУН

4

Сорока Ростислав Миколайович

член комісії

Батьківщина партія

5

Смалюга Неля Олександрівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Федорович Ростислав Михайлович

член комісії

Свобода Партія

7

Семенюк Віта Іванівна

член комісії

народний фронт

8

Семенюк Іван Володимирович

член комісії

народний фронт

9

 Бобко Мар’яна Степанівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Стенятинська  сільська виборча комісія

1

Романюк Леся Богданівна

голова

народний фронт

2

Федашко Андрій Іванович

заступник

Батьківщина фракція

3

Салюк Орися Василівна

секретар

Свобода Партія

4

Студінська Оксана Михайлівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Гарасимчук Світлана Степанівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Романюк Катерина Федорівна

член комісії

народний фронт

7

Кузьма Оксана Євгенівна

член комісії

КУН

8

 Сологуб Оксана Григорівна

член комісії

 Від голови РТВК

9

 Антонюк Оксана Орестівна

член комісії

 Від голови РТВК

 

Тартаківська сільська виборча комісія

1

Мандрик Оксана Іванівна

голова

Свобода Партія

2

Бондарчук Світлана Несторівна

заступник

ляшко

3

Мандрик Галина Федорівна

секретар

Батьківщина партія

4

Бойко Галина Миколаївна

член комісії

Батьківщина фракція

5

Денисюк Степан Петрович

член комісії

Батьківщина фракція

6

Прус Оксана Володимирівна

член комісії

ляшко

7

Глушко Юлія Петрівна

член комісії

народний фронт

8

Дацюк Галина Володимирівна

член комісії

народний фронт

9

Пурська Любов Іванівна

член комісії

КУН

 

Теляжська  сільська виборча комісія

1

Бриль Мирослава Володимирівна

голова

Батьківщина фракція

2

Назарчук Ольга Василівна

заступник

народний фронт

3

Хименець Мирослава Мирославівна

секретар

Свобода Партія

4

Насанюк Андрій Орестович

член комісії

Батьківщина партія

5

Насанюк Орест Павлович

член комісії

Батьківщина фракція

6

Назарчук Оксана Василівна

член комісії

народний фронт

7

Ковалик Мирослава Йосипівна

член комісії

КУН

8

Свистун Богдан Петрович

член комісії

 Від голови РТВК

9

Майко Володимир Ігорович

член комісії

 Від голови РТВК

 

Тудорковичівська  сільська виборча комісія

1

Дармограй Ольга Антонівна

голова

Батьківщина фракція

2

Руцька Оксана Іванівна

заступник

народний фронт

3

Коляда Надія Степанівна

секретар

КУН

4

Киба Ольга Володимирівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Чегрій Тетяна Іванівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Квашинський Леонід Володимирович

член комісії

Свобода Партія

7

Руцький Михайло Богданович

член комісії

народний фронт

8

 Хома Володимир Романович

член комісії

 від голови РТВК

9

 Кашуба Марія Степанівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Хлівчанська  сільська виборча комісія

1

Дуда Мар’яна Мирославівна

голова

Батьківщина партія

2

Шостак Наталія Василівна

заступник

Свобода Партія

3

Бубній Ольга Михайлівна

секретар

БПП фракція

4

Лимич Галина Михайлівна

член комісії

Батьківщина фракція

5

Бубній Галина Михайлівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

 Душна Світлана Іванівна

член комісії

ляшко

7

Стельмах Ганна Петрівна

член комісії

народний фронт

8

Пащук Катерина Михайлівна

член комісії

народний фронт

9

Бубній Михайло Іванович

член комісії

КУН

 

Хоробрівська  сільська виборча комісія

1

Самчук Тетяна Михайлівна

голова

Свобода Партія

2

Гергусь Олександра Олексіївна

заступник

Батьківщина фракція

3

Герцик Леся Ярославівна

секретар

БПП фракція

4

Мотник Ольга Григорівна

член комісії

Батьківщина партія

5

Гальович Параскевія Василівна

член комісії

Батьківщина фракція

6

Гальович Олексій Олексійович

член комісії

народний фронт

7

Гальович Маріанна Володимирівна

член комісії

народний фронт

8

Плетяк Леся Йосипівна

член комісії

КУН

9

 Парій Марія Володимирівна

член комісії

 від голови РТВК

 

Голова Сокальської районної територіальної виборчої комісії

Орися КІТА.

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Чим відрізняються льодоходи для жінок і чоловіків?

Як захистити себе на слизькій дорозі? ...