Home / Цікаво знати / Відбулась щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Відбулась щорічна міжнародна акція «16 днів проти насильства»

Під такою назвою з 25 листопада до 10 грудня 2014 р. проходила щорічна міжнародна акція. Її мета  привернути увагу суспільства та держави до різних форм насильства, від якого страждають жінки, діти, чоловіки, проблем домашнього насильства, торгівлі людьми, жорстокого поводження з дітьми тощо.

До неї залучені державні структури та неурядові організації України. Активним учасником цієї акції стало й Міністерство внутрішніх справ України.
В Україні існує страшна статистика, згідно з якою в 95 відсотків випадків жертвами насильства в сім'ї стають жінки, а в 75  діти. За даними досліджень неурядових організацій у 19 відсотків сімей переважають ворожість та образи, а в 20  фізичне насильство і спрямоване воно у більшості випадків на  жінок. Кримінологічні дані свідчать про те, що до 70% правопорушень здійснюють підлітки, які втекли з сімей, де процвітає насильство.

Правоохоронці Сокальського районного відділу внутрішніх справ також долучилися до цієї акції. Дільничні інспектори відвідали на своїх дільницях сім'ї, де жінки потерпають від сімейного насилля. З особами, які перебувають на профілактичному обліку за скоєння насильства в сім'ї, між якими є і жінки, постійно проводиться профілактична робота. Осіб, які вчиняють насильство в родині, притягають до адміністративної та кримінальної відповідальності. Впродовж року дільничні інспектори міліції проводять оперативнопрофілактичні відпрацювання населених пунктів району з метою попередження скоєння правопорушень та злочинів на побутовому рівні.

Володимир СПІЧАК, начальник Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Обслуговування IT-інфраструктури – рішення для Вас

Як грамотно організувати обслуговування IT-інфраструктури компанії ...