Home / Цікаво знати / Збережіть свій зір

Збережіть свій зір

До 31 березня в Сокальській районній поліклініці проходять Дні діагностики та профілактики глаукоми. Вимірюватимуть внутрішньоочний тиск населенню (каб. №№ 9, 44).

Глаукома – це хронічне прогресуюче захворювання, пов'язане з незворотнім ушкодженням зорового нерва, характеризується підвищенням внутрішньо очного тиску. Займає друге місце серед причин сліпоти у світі, призводить до інвалідності. Підступність її полягає в тому, що початкова стадія безсимптомна – гострота зору є високою, а незначні зміни в полі зору пацієнт не помічає. За даними аналізу по Україні, раннє виявлення глаукоми відбувається якраз під час попередніх чи періодичних медичних оглядів. При звертанні за лікуванням найчастіше діагностується розвинута, глибока стадія захворювання, коли прогноз для зору є малосприятливим.

Враховуючи те, що з віком ймовірність розвитку глаукоми зростає, особам, яким за 40, рекомендовано щорічно проходити комплексну діагностику зору з вимірюванням внутрішньоочного тиску. Також до факторів ризику належать хворі на цукровий діабет, із серцевосудинною патологією, глаукома в близьких родичів.
Найкращою профілактикою глаукоми є її раннє виявлення. Адже зниження внутрішньоочного тиску на ранній стадії сповільнює її прогресування та дозволяє вести повноцінний спосіб життя. Збережіть зір на роки!

Оксана Занько, офтальмолог.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Доставка посилок з Англії в Україну

Емігранти, які виїжджають з України за ...