Цікаво знати

Спортсмени-прикордонники на чемпіонаті Європи з гирьового спорту вибороли золото та срібло

З 9 по 12 листопада у португальському місті Порто пройшов чемпіонат Європи з гирьового спорту серед чоловіків та жінок. У змаганнях взяли участь 150 спортсменів з 17 країн Європи.

За підсумками чемпіонату сержант Потокій Василь з Чопського загону  у двоборстві (вагова категорія 74 кг) посів 1 місце та звання чемпіона Європи,  лейтенант Ольга Масловець з Чопського загону  у вправі ривок (вагова категорія 75 кг) також виборола золото та звання чемпіонки Європи. Спортсмен-інструктор спортивної команди старший прапорщик Володимир Поручіков у вправі довгий цикл (вагова категорія 87 кг) посів друге місце, а головний тренер Спортивного комітету підполковник Андрій Яремус у двоборстві (вагова категорія 95 кг) виборов золото та звання чемпіона Європи.

Крім того, Яремус Андрій, Поручіков Володимир, Василь Потокій у командній естафеті також вибороли золоті нагороди та стали переможцями Європейської першості.

В загальнокомандному заліку збірна України серед 17 країн Європи посіла друге місце.