Home / Цікаво знати / Найстарший комунальник, і мабуть, сокальчанин

Найстарший комунальник, і мабуть, сокальчанин

Дивлячись на Володимира Федоровича Найчука і не скажеш, що цьому чоловіку минуло 94 роки. Хіба що голова білабіла як вишневий цвіт. Кремезний, бадьорий, усміхнений, жартівливий. А за плечима вже стільки літ… Він жив при чотирьох державах: Польщі, Німеччині, Радянському Союзі і, врешті, дочекався своєї  Української. На його життєвому шляху було всього: і горя, і радощів. З батьками довелось покидати рідний край  Холмщину, переселення на Кіровоградщину, а потім прийшла повістка на фронт, так що запах війни відчув сповна.

У Сокаль Володимир Найчук приїхав у 1954-ому, вже наступного року почав працювати у житловокомунальному господарстві міської ради. А з 1957 р.  був бригадиром з озеленення.

 Я займався благоустроєм, порядком на дорогах, тротуарах, озелененням міста, висаджуванням дерев, кущів, квітів багатобагато років, думаю, що й дотепер у Сокалі ростуть каштани, які садив я і мої колеги по роботі,  розповів п. Володимир.

З 1978 року В. Найчук на пенсії. Має велику родину: дітей, внуків, правнуків. На жаль, дружина відійшла у вічність, яка тяжко хворіла, а чоловік доглядав її. Він не нарікає на свою долю, дякує Богу за даровані йому літа. Правда, хотів би ще хоч кілька років гарно прожити у своїй державі.

З нагоди професійного свята  Дня працівників комунального господарства, найстаршого комунальника міста Володимира Федоровича Найчука привітали голова та заступник голови міста Сокаля Богдан Зарічний та Олег Олійник, побажали многих літ життя і подякували за багатолітню чесну і сумлінну працю на благо сокальської громади.

Оксана ПРОЦЬ.

Фото автора.

 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Визначення граничного строку податкової декларації

ГУ ДФС у Львівській області повідомляє, ...