Home / Цікаво знати / Сучасну ДНК-діагностику роблять в Києві
тест на отцовство в Киеве

Сучасну ДНК-діагностику роблять в Києві

Лабораторія ДНК-діагностики, оснащена сучасною апаратурою американського виробництва, працює недавно в Києві в сучасному приміщенні по вулиці Гарматна, 47.

Сучасну ДНК-діагностику роблять в Києві 20 хвилин

Раніше, щоб зробити обстеження, пацієнтів направляли за кордон. При мікробіологічних дослідженнях бували випадки, коли традиційні методи діагностики недостатні і не дозволяють виявити деяких збудників, – пояснює лаборант-імунолог клініки Медікал Геномікс Україна. Ми проводимо аналіз ДНК на батьківство в Медікал Геномікс Україна у кількох пунктах прийому по Київській області.

– ДНК-діагностика є одним з найсучасніших методів медичного обстеження. Вона дозволяє виявити віруси, бактерії та інші збудники інфекційних хвороб в будь-яких біологічних матеріалах: крові, слині, сечі, мокротинні, навіть якщо їх кількість в матеріалі мізерна.

Впровадження методу полімеразної ланцюгової реакції в діагностичну практику збільшує ефективність виявлення збудників і надає додаткові можливості лабораторної діагностики. Прискорення ідентифікації хвороботворних мікроорганізмів забезпечить своєчасне лікування хворих і прискорить їх одужання, адже дослідження методом полімеразної ланцюгової реакції проводять від чотирьох до шести годин, тоді як інші, класичні методи, тривають довше – від 28 годин до двох-трьох тижнів, – продовжує лаборант.

– А завдяки сучасному обладнанню американського виробництва можна робити 96 обстежень одночасно.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

340 кг м’яса мали намір незаконно перемістити до РФ

В ході реалізації інформації наданої офіцерами ...