Home / Цікаво знати / Твоя пісня лине краєм…

Твоя пісня лине краєм…

В неділю, 24 листопада, у Великомостівському народному домі відбувся традиційний концерт, присвячений пам'яті композитора-пісняра Ігоря Білозора. У виконанні учасників художньої самодіяльності, зокрема, Тетяни Балко, Марії Годованської, Ольги Крук, Галини Сковрон, тріо "Намисто", тріо "Джерело", Богдана Захарчука, Галини Михалюк, дуету у складі Мар'яна Сагали і Тараса Скебського, родинного колективу сім'ї Федиків зі сцени звучали пісні: "Зелене жито", "Перший сніг", "Розпитаю про любов", "Джерело", "Збирались хлопці", "Світлиця", "Пшеничне перевесло", "Батьківська пісня", "Весільний марш", "Ніби вчора", "Не сип, мила, скла", "Білі зорі", "Віщий сон" та інші. А ведуча вечора Марія Занько прочитала прекрасні слова:

 Твоя пісня лине краєм,

 І з любов'ю не вмирає віра,

 Що допоки ми пісень співаєм,

 Не померкне зірка Білозіра.

Прекрасно декламували вірші, написані в пам'ять композитору, Галина Очич, Павло та Ліда Бурко, Галина Савіцька, Ярослав Павлюкевич.

Гостем великомостівчан був поет, драматург, автор багатьох текстів пісень Ігора Білозора, лауреат премій імені Тараса Шевченка, М. Шашкевича,
І. Котляревського, Лесі Українки, активний громадський діяч Богдан Стельмах, який прочитав свою поезію, розповів про творчий шлях і співпрацю з Володимиром Івасюком, Ігорем Білозором та іншими композиторами.

На завершення концерту настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці отець Володимир Юськів подякував Богданові Стельмаху, аматорам сцени за чудовий виступ і побажав усім гарних творчих здобутків і Божого благословення. Присутні в залі із задоволенням придбали привезену Богданом Стельмахом його поезію та аудіоальбом з трьох дисків пісень поета з автографом автора.

Незважаючи на примхи погоди, залишились приємні враження про чудовий концерт, зустріч з поетом і гарний настрій.

Михайло ФЕДИК,
директор Народного дому. 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Хмельниччині рятувальники витягли з річки тіло загиблого чоловіка

15 листопада о 09:03 на пункт ...