Home / Цікаво знати / Типи електрогенераторів та їх використання
купить генератор

Типи електрогенераторів та їх використання

В даній статті розглянемо всі типи електричних генераторів, особливості їх вибору, основні параметри та експлуатаційні характеристики. Класичний електрогенератор представляє собою двигун внутрішнього спалювання, який розташований на одній рамі з генератором електричної енергії і з’єднаний з нею механічною передачею.

Типи генераторів

Електрогенератори діляться на три головних групи – бензинові, дизельні та інверторні. Для правильного вибору тиску електрогенератора необхідно спочатку визначити, для яких цілей він буде використовуватися. Якщо генератор буде застосовуватися в якості аварійного джерела живлення на період відсутності електропостачання, то целесообразно придбати бензиновий генератор, якщо користуватися давно, то краще перейти на газові електрогенератори.

Электрогенераторы и их виды

Бензиновые электрогенераторы – в основному використовуються для непродолжительной роботи, що не перевищує 8 годин. Такі генератори досить дешеві, відрізняються відносно тихою роботою, малими габаритами і вагою.
Дизельные электрогенераторы, главное отличие которых – кількість оборотів двигуна з максимально ефективною віддачею близько 3000 об / мін в дизельних двигунах, цей показник на поряд менший, і відповідно позитивно відбивається на моторесурсі двигуна, зменшує шум при роботі.

Газові електрогенератори – вони характеризуються тихою роботою, Газові електрогенератори, якщо взяти в рахунок вартості топлива дешеві в експлуатації, їх цілесообразно застосовувати при можливості заправляти газом. На ринку є два типи генераторів, що працюють на газі:

  • генератори, що використовують газ з балонів.
  • стаціонарные електрогенераторы, которые рассчитываются на подключение к централизованному газоснабжению.

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Турка мідна Троянди кохання

Свіжа кава в турці – що може бути краще: як підібрати джезву для домашнього користування

Традиційний і найпоширеніший посуд для приготування ...