Home / Цікаво знати / У КРУ Сокальського району запроваджено функціонування «телефону довіри»

У КРУ Сокальського району запроваджено функціонування «телефону довіри»

Контрольноревізійний відділ у Сокальському районі та м. Червоноград повідомляє, що з метою отримання відомостей про можливі порушення фінансовобюджетної дисципліни, для одержання інформації про ризикові операції у фінансовогосподарській діяльності об’єктів контролю, для забезпечення прозорості в діяльності органів державної контрольноревізійної служби, в Головному контрольноревізійному управлінні України ( далі – ГоловКРУ) та КРУ у Львівській області запроваджено функціонування «телефону довіри».

Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державної контрольноревізійної служби з громадськістю. Метою функціонування «телефону довіри» є надання, в межах компетенції, визначеної чинним законодавством, інформаційноконсультативних послуг (правової допомоги) громадськості з питань здійснення державного фінансового контролю.

Основними завданнями функціонування «телефону довіри» є: надання роз’яснень щодо повноважень органів державної контрольноревізійної служби (далі – ДКРС); фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна об’єктами, підконтрольними органам ДКРС; фіксація повідомлень стосовно неправомірних дій (бездіяльності) та рішень службових осіб органів ДКРС при здійсненні ними своїх повноважень.

Зворотний зв’язок органів ДКРС з громадськістю за допомогою «телефонів довіри» забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 18 години (у п’ятницю з 9 до 16 години 45 хвилин) за номерами телефонів: КРУ у Львівській області – 022722889 та ГоловКРУ України – 0444253818.

Також додатково інформуємо громадян, що відповідно до плану роботи відділу на IV квартал 2011 року заплановано проведення ревізій фінансовогосподарської діяльності Червоноградського професійного гірничобудівельного ліцею, Сокальського навчального центру №47, Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, Сілецької сільської ради та пропонуємо громадянам надати інформацію про можливі порушення фінансовогосподарської дисципліни зазначеними об’єктами (для врахування отриманої інфор•мації при проведенні контрольних заходів).

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

квартира в Києві

Купуємо квартиру в Києво-Святошинському районі – як вибрати

Продаж квартир здійснюється від OrangPark. На ...