Home / Цікаво знати / У КРУ Сокальського району запроваджено функціонування «телефону довіри»

У КРУ Сокальського району запроваджено функціонування «телефону довіри»

Контрольноревізійний відділ у Сокальському районі та м. Червоноград повідомляє, що з метою отримання відомостей про можливі порушення фінансовобюджетної дисципліни, для одержання інформації про ризикові операції у фінансовогосподарській діяльності об’єктів контролю, для забезпечення прозорості в діяльності органів державної контрольноревізійної служби, в Головному контрольноревізійному управлінні України ( далі – ГоловКРУ) та КРУ у Львівській області запроваджено функціонування «телефону довіри».

Телефон довіри є одним із засобів забезпечення зворотного зв’язку органів державної контрольноревізійної служби з громадськістю. Метою функціонування «телефону довіри» є надання, в межах компетенції, визначеної чинним законодавством, інформаційноконсультативних послуг (правової допомоги) громадськості з питань здійснення державного фінансового контролю.

Основними завданнями функціонування «телефону довіри» є: надання роз’яснень щодо повноважень органів державної контрольноревізійної служби (далі – ДКРС); фіксація повідомлень про порушення чинного законодавства при витрачанні бюджетних коштів, використанні державного чи комунального майна об’єктами, підконтрольними органам ДКРС; фіксація повідомлень стосовно неправомірних дій (бездіяльності) та рішень службових осіб органів ДКРС при здійсненні ними своїх повноважень.

Зворотний зв’язок органів ДКРС з громадськістю за допомогою «телефонів довіри» забезпечується щодня (крім вихідних та святкових днів) з 9 до 18 години (у п’ятницю з 9 до 16 години 45 хвилин) за номерами телефонів: КРУ у Львівській області – 022722889 та ГоловКРУ України – 0444253818.

Також додатково інформуємо громадян, що відповідно до плану роботи відділу на IV квартал 2011 року заплановано проведення ревізій фінансовогосподарської діяльності Червоноградського професійного гірничобудівельного ліцею, Сокальського навчального центру №47, Сокальського РВ ГУ МВСУ у Львівській області, Сілецької сільської ради та пропонуємо громадянам надати інформацію про можливі порушення фінансовогосподарської дисципліни зазначеними об’єктами (для врахування отриманої інфор•мації при проведенні контрольних заходів).

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Дії у випадку втрати закордонного паспорта – консультація Міністра юстиції України

Доброго дня, пане Міністре! Перебуваючи за ...