Home / Цікаво знати / Вчили англійську та відпочивали

Вчили англійську та відпочивали

Учні Сокальської СШ №3 І-ІІІ ст. під керівництвом Ірини Груші та Мар’яни Микити, за сприянням відділу освіти Сокальської РДА, взяли участь в міжнародному англомовному таборі «AQUALAND», який проходив у Болгарії.

Міжнародний дитячий табір знаходився на найбільшому та найпопулярнішому курорті Сонячний берег, що відомий як перлина Болгарського узбережжя Чорного моря. Щодня учні проходили курс англійської мови від професійних викладачів англомовної школи. Програма включала три заняття в день: граматичні, комунікативні завдання, спілкування та ігри. Легкий, веселий та невимушений спосіб поєднання морського відпочинку з вивченням англійської. По завершенні табору діти отримали сертифікати з визначенням рівня знань. У вільний час школярі купалися в басейнах, грали у футбол, волейбол, настільний теніс, співали у караоке, гра ігри.

Щовечора на дітей чекали весела анімаційна програма та активний відпочинок від професійних аніматорів. Тематичні вечірки та пікніки, водна гімнастика та водне поло, стрільба з лука, спортивні ігри, флешмоби, дискотеки та секції за інтересами запам’ятаються дітям на усе життя.

Ірина ГРУША, вчитель СШ №3 І-ІІІ ст. м. Сокаль.

 

Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Простий вибір інтернет-магазину відеореєстраторів

Купівля якісного відеореєстратора є надзвичайно важливе ...