Home / Цікаво знати / Універсальний гірчичник

Універсальний гірчичник

Коли ми застуджуємося і починаємо кашляти, перше, що спадає на думку, – треба попарити ноги в гірчиці і поставити гірчичники. Але чи знаєте ви, що з допомогою цих простих ліків можна позбутися й інших недуг?

Наприклад, якщо ви потерпаєте від безсоння, накладайте гірчичники на литки. Ефект буде кращим, якщо поєднати цю процедуру з прийомом бджолиного меду: 1 ст. ложка на склянку молока або огіркового розсолу, розчинити і випити перед сном.

Мучить зубний біль? Полегшення принесе аркуш паперу з нанесеним на нього шаром гірчиці. Цей листок треба накладати на задню частину шиї, нижче потиличної частини голови. Чим сильніше буде пекти гірчичник, тим швидше мине зубний біль.

З гірчичника можна приготувати незвичайний засіб від нежитю. Відріжте від гірчичника третю частину і занурте цей шматочок в теплу воду. На перенісся покладіть шар марлі, зверху – мокрий гірчичник шматок (активною поверхнею назовні), потім – ще один шар марлі. Полежіть хвилин зо п’ять, потім зніміть гірчичник і марлеві серветки. Після процедури в жодному разі не переохолоджуйте голову. Такий гірчичний компрес робіть щодня до повного зникнення слизу в носі.

Якщо ви сильно застудилися, візьміть порівну сухої гірчиці, муки, соняшникової олії і меду. Замісіть з цих продуктів корж і накладіть через кілька шарів марлі на груди, зверху накрийте чимось теплим. Тривалість процедури – до 45 хвилин. Робіт так щовечора протягом кількох днів – і від хвороби не залишиться й сліду.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Доставка посилок з Англії в Україну

Емігранти, які виїжджають з України за ...