Home / Цікаво знати / Юрій Квятківський проінспектував «Львівську установу виконання покарань №19» та «Миколаївську виправну колонію №50»

Юрій Квятківський проінспектував «Львівську установу виконання покарань №19» та «Миколаївську виправну колонію №50»

 

У четвер, 18 жовтня, Юрій Квятківський, спільно з керівником Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції Михайлом Дзюдзем та працівниками прокуратури, здійснив плановий робочий виїзд у Львівську установу виконання покарань № 19.

Прокурор області зауважив, що керівництвом установи вживається достатньо заходів для належного забезпечення прав в’язнів на належні матеріально-побутові умови тримання, медичне обслуговування, забезпечення харчуванням, а також тих прав, що гарантовані їм Законом України «Про попереднє ув’язнення», кримінально-виконавчим законодавством України та Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

Позитивно відзначено наявність та облаштування прогулянкового дворика, яким можуть користуватись дві ув’язнені жінки (що відбувають покарання разом із малолітніми дітьми).

Також, у зв’язку із реформуванням системи охорони здоров’я закладів Державної кримінально-виконавчої служби України, очільник прокуратури ознайомився з організацією роботи медичної частини філії Державної установи «Центр охорони здоров’я ДКВС України» у Львівській області, повноту її забезпечення необхідними медикаментами і обладнанням. Зокрема, із прокурором області обговорено проблемні питання.

Попри це, Юрій Квятківський наголосив на необхідності завершення укомплектування вакантних посад штату медичної частини лікарями, середнім та молодшим медичним персоналом, з метою наданням в’язням повноцінної медичної допомоги.

Крім цього, прокурор області обговорив з керівництвом колонії питання готовності установи до сталої роботи у період опалювального сезону.

Під час відвідин відбувся і прийом в’язнів, один із них порушив питання підставності його засудження та тривалого розслідування кримінальних проваджень. Чоловіку роз’яснено вимоги чинного законодавства, а також отримано від нього письмову заяву.

Інших скарг не надходило.

Водночас, зазначимо, що напередодні, 11 жовтня, очільник прокуратури проінспектував і «Миколаївську виправну колонію №50».

Під час цього позапланового візиту Юрій Квятківський перевірив стан усунення виявлених раніше недоліків, поспілкувався із в’язнями, роз’яснив окремі питання кримінально-виконавчого законодавства, з’ясував умови їх тримання, забезпечення харчуванням, меддопомогою, спецодягом та засобами індивідуального захисту при залученні їх для робіт на підприємстві. Також він перевірив готовність установи до початку опалювального сезону. Скарг чи інших заяв не було.

Прес-служба прокуратури Львівської області

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

На Хмельниччині рятувальники витягли з річки тіло загиблого чоловіка

15 листопада о 09:03 на пункт ...