Home / Цікаво знати / У гостях – Повстанець.

У гостях – Повстанець.

 У Сокальській загальноосвітній школі-інтернаті I-III ст. імені Т. Шевченка відбулася зустріч старшокласників із ветеранами та членами Сокальської станиці вояків Братства УПА і хору «Повстанець».

 
Учні 10 класу разом із класним керівником і вчителем української мови та літератури Наталією Хриплюк, а також вихователем Оксаною Мартинюк вели щиру бесіду з повстанцями, які ділилися спогадами про участь у національно-визвольній боротьбі. Зустріч була організована з метою: щоб моло-де покоління не забувало, якою дорогою ціною прийшла до нас незалежність та свобода.
 
Повстанець Максим Савка розпочав зустріч із Декалога націоналіста, який пам’ятає і по цей день, незважаючи на свій вік. Іван Сорока теж розповідав учням 10-11 класу про свої завдання, як розвідника та зв’язківця. Наймолодший з товариства, Михайло Куцяба з великим захопленням разом з учнями співав повстанські пісні: «Йшли селом партизани» та інші, під музичний супровід Тараса Ониськіва, учня 10 класу, вихованця Сокальської школи мистецтв ім. В. Матюка.
 
Поділились своїми спогадами Михайло Дацюк та Іван Білоцеркович. Степан Баранюк розповів дітям, як два роки скитався по селянських хатах, і про заслання в Сибір. Учні теж декламували вірші про героїв УПА. Зустріч закінчилась урочистою ходою та покладанням квітів до барельєфа Провіднику ОУН Степанові Бандері. А у школі ще тиждень проходили різноманітні заходи, присвячені 70-річчю УПА. Десятикласники написали прекрасні відгуки про цю незабутню зустріч. Складаємо усім повстанцям найщирішу подяку за безхмарне небо в незалежній державі. Засвідчуємо глибоку шану і повагу їх мужності. Вони є прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу і Україні.
Слава Україні! Героям слава!
 
Наталія ХРИПЛЮК, вчитель української мови та літератури школи-інтернату I-III ст. імені Т. Шевченка.
 
Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Де вигідно купити кросівки Найк в Києві?

Найк – це одна з лідируючих ...