Home / Цікаво знати / У «Монументальній шевченкіані» буде і про волицький пам’ятник

У «Монументальній шевченкіані» буде і про волицький пам’ятник

Одним із запрошених на урочисте відкриття пам’ятника Кобзареві у с. Волиця гостей буде шевченкознавець Руслан Теліпський з Луцька, котрий особисто відвідав понад 900 шевченківських монументальних зображень, більш як з 20 країн світу, та пройшов пішки з Луцька до Канева понад 1000 км, місцями перебування Кобзаря. В наступному році вийде його велика книжка «Монументальна Шевченкіана», в якій буде згадка і про наш волицький пам’ятник. Перед урочистим відслоненням погруддя, о 10.30 в приміщенні місцевої школи відбудеться мультимедійна презентація лекції: «ПАМ’ЯТНИКИ Т. Г. ШЕВЧЕНКУ В УКРАЇНІ І СВІТІ. ЇХ РОЛЬ І ЗНАЧЕННЯ У ФОРМУВАННІ ПОЗИТИВНОГО ІМІДЖУ УКРАЇНИ».

Кожен слухач, котрий завітає до школи, матиме змогу ознайомитись із національною та світовою спадщиною монументальної Шевченкіани. Дослідження Руслана мають глибокий зміст, у них шевченкознавець не лише показує географію меморіальних згадок про Тараса Шевченка, але й вказує на причинні зв’язки їх територіального поширення.

Дослідник кобзаревих пам’ятників розкриє сутність шевченківського феномену, ознайомить із загальною кількістю кобзаревих скульптур, порівняє Шевченка з іншими світовими постатями за масштабністю увічнення їх пам’яті в інших країнах, покаже історичну географію пам’ятників Кобзаря в Україні й у світі, розкаже про значення пам’ятників Тарасові Шевченку в патріотичному вихованні молоді. За допомогою проектора продемонструє найцікавіші та найоригінальніші монументи Кобзареві.

Аналізуючи шлях до державотворення Незалежної України крізь призму пам’ятників Шевченку, кожен, хто відвідає лекцію, матиме нагоду у новому світлі уявити собі постать Кобзаря, як духовного батька нескореного Українського народу.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Основні етапи додрукарської дизайнерської підготовки поліграфічної продукції

Будь-яке поліграфічне виробництво передбачає етап додрукарської ...