Home / Цікаво знати / В Сокалі відбувся регіональний фестиваль дитячої та юнацької пісенної творчості “Мамині зіроньки-2015”

В Сокалі відбувся регіональний фестиваль дитячої та юнацької пісенної творчості “Мамині зіроньки-2015”

9-10 травня в Сокалі відбувся регіональний фестиваль дитячої та юнацької пісенної творчості "Мамині зіроньки-2015", який традиційно став подарунком для всіх матерів з нагоди Дня матері. Тут звучали пісні про маму, Україну та Матір Божу. У конкурсі взяли участь 48 вокалістів віком від 8 до 17 років зі Сокальщини, Жовківщини, Львова, Червонограда, Володимир-Волинського, Нововолинська, Горохова, Рави-Руської, Радехова. Сокальщину представляли дуети та солісти, зокрема, Василь Пасічник, Анастасія Коткевич, Софія Черняк, Роксолана Весній, Христина Матюха, Мар'ян Муж, Анастасія Курач, Катерина Ілечко, Андрій Рачинський та інші. Учасників фестивалю та глядачів у залі привітали з Днем матері голова Сокальської РДА Олег Кожушко, заступник Сокальського міського голови Олег Олійник. З нагоди свята очільник району урочисто вручив посвідчення та нагрудний знак до почесного звання України "Мати-героїня" трьом багатодітним матерям Сокальщини  Світлані Онищук з м. Сокаль, Уміді Висоцькій з с. Межиріччя та Марії Скалецькій з с. Борове.

Компетентне журі, яке очолював соліст Львівського національного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фіналіст шоу "Зірки опери" Петро Радейко, визначило переможців. 

Лауреатами першої премії в молодшій віковій групі стала Юлія Сєдєнкова з м. Червоноград, у середній  Марія Гоцій з м. Рава-Руська, у старшій  Марія Галько з м. Рава-Руська. Гранпрі фестивалю здобула конкурсантка старшої групи з м. Володимир-Волинський Анастасія Гриб. 

Любов ПУЗИЧ. 

Фото автора. 

 

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Що таке сучасний джерело безперебійного живлення?

У сучасних умови джерело безперебійного живлення ...