Home / Цікаво знати / В Сокалі підприємців та підприємства реєструють одномоментно – звітує держреєстратор Марія Ребрина

В Сокалі підприємців та підприємства реєструють одномоментно – звітує держреєстратор Марія Ребрина

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців» передбачена одномоментна реєстрація підприємців та підприємств. Тобто суб`єктів господарювання, які подадуть необхідний пакет документів для реєстрації, згідно з АРМу державного реєстратора, їх ставлять на облік в органи виконавчої влади.

У минулому році в районі зареєстровано 48 юридичних осіб та філію, а 19 юридичних осіб припинили свою господарську діяльність, також зареєстровано 250 фізичних осібпідприємців та припинив свою діяльність 241 підприємець. В четвертому кварталі 2010-го зареєстровано ПП «Вастер», основним видом діяльності якого є перевезення, засновник та керівник – Світлана Терех. Ще одне підприємство «Ніка+» займається перевезеннями, його засновником та керівником є Володимир Дубецький. А от підприємство «ЛВТ Сервіс» займається пасажирськими перевезеннями, його очолює Галина Терех. Усі ці підприємства знаходяться у Сільці. Романтично назвала своє ТзОВ Андріяна Пушанко – «Моналіза», де виготовлятимуть одяг, аксесуари.

У районі започаткували свою роботу і громадські організації, зокрема, єдине в області громадське формування «Безпека» з охорони правопорядку у м. Сокалі, яке очолює Іван Шутовський. Також була зареєстрована ще одна громадська організація «Вікторія-спорт» (керівник Олександр Юрчук), яка займатиметься розвитком спортивного покеру на Львівщині. Футболісти с. Поториці посіли перше місце в чемпіонаті Сокальщини з футболу серед команд другої ліги, і в селі почав функціонувати спортивний клуб «Воля», який популяризуватиме спорт серед населення, запроваджуватиме сучасні методи відбору та тренування талановитих спортовців та готувала їх до участі в чемпіонатах, а також братиме участь в масових культурноспортивних заходах і святах (керівник Євген Борнак).

28 грудня 2007 року розпорядженням голови Сокальської РДА створили робочу групу щодо прискорення державної реєстрації припинення юридичних осіб на підставі судових рішень, що не пов`язані з банкрутством юридичних осіб, Розроблено стратегію щодо сприяння припинення суб`єктів господарювання згідно з рішенням суду (неподання звітності). Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців» щодо спрощення механізму державної реєстрації припинення суб`єктів господарювання» з 1 лютого 2011го функції вищеназваної робочої групи будуть виконуватись згідно з цим Законом – таким чином буде зменшено кількість фіктивних та непрацюючих (мертвих) підприємств у районі.

Водночас звертаюсь до усіх суб`єктів господарювання району, які не поміняли свідоцтва про реєстрацію, що видані до 1 липня 2004 року, терміново з`явитися до державного реєстратора, для заміни раніше виданих їм свідоцтв про державну реєстрацію на свідоцтва про держреєстрацію єдиного зразка, бо старі свідоцтва будуть не дійсними з 1 січня 2012 року. Державний реєстратор знаходиться за адресою: м. Сокаль, вул. Шептицького, 39. Контактний телефон: 72055.

Марія РЕБРИНА, державний реєстратор.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Motion design в школі Mobios – творча перспектива

Компактне, помітне, дохідливе впровадження нової інформації ...