Home / Цікаво знати / В Сокальській РДА обговорили питання відкриття в Сокалі центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

В Сокальській РДА обговорили питання відкриття в Сокалі центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

У райдержадміністрації відбулась нарада, на якій обговорили питання відкриття в Сокалі центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. В ній взяли участь голова райдержадміністрації Олег Пелих, заступник голови районної ради Василь Бойко, керівник Червоноградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Костишин, керівники структурних підрозділів. Попередньо узгоджено, що центр буде у приміщенні, в якому знаходиться  Сокальське районне управління юстиції. Центр надання правової допомоги матиме наступні функції: активне правопросвітництво на рівні кожної територіальної громади, точка доступу до електронних сервісів Мін'юсту, надання юридичних консультацій (безоплатної первинної правової допомоги), прийом звернень щодо надання безоплатної вторинної правової допомоги, а у перспективі  безпосереднє здійснення представництва інтересів клієнта в суді.

Як зазначила Наталія Костишин, в Сокалі планують працевлаштувати троє осіб, усі вони мають мати юридичну освіту не нижче бакалавра, стаж роботи не важливий. Ці люди надаватимуть безкоштовну первинну правову допомогу населенню, а соціальнонезахищеним людям  безкоштовною буде також і вторинна правова допомога, надаватимуть безкоштовного адвоката для представництва інтересів людей у судах. Центр має розпочати свою роботу з 1 липня 2016 року.

Ольга ДИЛИН.

Это код вашего информера. Просто скопируйте и вставьте его в место на странице, где должен отображаться рекламный блок.
Загрузка...

About Адміністрація порталу

x

Check Also

Що таке сучасний джерело безперебійного живлення?

У сучасних умови джерело безперебійного живлення ...